رییس‌جمهوری و وزیر کشور جان باختن ۲ جهادگر بنیاد مسکن اردبیل در لرستان را تسلیت گفتند

ایرنا نوشت: استاندار اردبیل اعلام کرد که رییس جمهوری و وزیر کشور در تماس های تلفنی جداگانه جان باختن ۲ تن از کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردبیل در جریان کمک رسانی به سیل زدگان استان لرستان را تسلیت گفتند.

استاندار اردبیل پنجشنبه شب به همراه معاونان ، مشاور امور ایثارگران و فرماندار اردبیل با حضور در منزل مرحوم رضا حبوبی و مهدی صادق زاده پیام تسلیت رییس جمهوری و وزیر کشور را به خانواده مصیبت دیده ابلاغ و با آنها ابراز همدردی کرد.

اکبر بهنامجو گفت: حامل پیام تسلیت رییس جمهوری کشورمان هستم. دکتر روحانی در تماس تلفنی ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدار ایثارگران بنیاد مسکن این مصیبت وارده را تسلیت گفتند و برای آن مرحومان علو درجات و برای بازماندگان صبر مسئلت کردند.

استاندار اردبیل افزود: دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور نیز در تماس تلفنی این مصیبت را به خانواده های داغدار تسلیت گفتند.

همچنین عبدالرضا رحمانی فضلی ​وزیر کشور و مسئول قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده در پیامی جان باختن دو تن از کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردبیل در منطقه سیلزده معلومان استان لرستان را تسلیت گفت.

در پیام وزیر کشور آمده است:

وقوع حادثه تصادف منجر به درگذشت دو تن از جوانان غیور اردبیل، در مسیر عزیمت جهادی به مناطق سیلزده لرستان، موجب تاثر و اندوه بسیار است. این جوانان جهادگر که به نیت جلب رضایت پروردگار و برای یاری هموطنانشان، خطر کردند و در این راه، از جان عزیز خویش گذشتند، مصداق کامل ایثار در این زمانه هستند؛ این جوانان مومن و انقلابی و دیگر یارانشان، که از سرتاسر ایران، در مناطق سیلزده، در حال جهاد و خدمت به مردمند، ایران دوستی و انسان دوستی را نه در شعار ، بلکه در عمل معنا کردند. با تسلیت و تعزیت فقدان این دو عزیز، غفران و رحمت واسعه الهی را برای آنان و شفای عاجل برای مجروحان حادثه مسألت دارم.

'مهندس رضا حبوبی و مهدی صادق زاده' از کارکنان بنیاد مسکن استان اردبیل چهارشنبه شب در حادثه رانندگی در منطقه سیل زده معلومان استان لرستان جان باخته و شهریار اصغری و لطیف عبدالله زاده معاون بازسازی و مسکن روستایی این اداره کل نیز مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

این جهادگران اردبیلی به دنبال سیل اخیر برای کمک و امداد رسانی به شهرستان معمولان استان لرستان رفته بودند و ۲ شب نیز در یکی از روستاهای این شهرستان مشغول امداد رسانی بودند.

ماشین پیکاب حامل جانباختگان چهارشنبه ساعت ۱۰.۵ شب به هنگام برگشت از این روستا به ستاد در شهر معمولان در نزدیکی پل روستای ورده با کامیون خاور شاخ به شاخ تصادف کرد.

پیکر جانباختگان امروز پس از اقامه نماز جمعه در اردبیل تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.

۲۱۴۲۱۴

کد خبر 1251534

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =