رفع قطعی برق ۱۱۳۹روستای لرستان/  تلاش شبانه روزی ۱۰۰ اکیپ اجرایی

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان گفت: ۱۰۰ اکیپ اجرایی بصورت شبانه روزی جهت رفع مشکلات قظعی برق روستاههای لرستان در حال فعالیت هستند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، فریدون خودنیا با تاکید بر اینکه قطعی برق ۹۹.۵ درصد روستاهای سیل‌زده لرستان برطرف شده است، گفت: در حال حاضر تنها ۶ روستا در مناطق کوهستانی و دوره افتاده استان به دلیل نبود راه دسترسی با قطعی برق مواجه هستند که تا عصر امروز مشکل دو روستای باقی‌مانده در منطقه پل‌دختر برطرف خواهد شد.

 خودنیا  با اشاره بر اینکه در پی وقوع سیلاب اخیر در لرستان برق یک هزار و ۱۴۵ روستای استان قطع شده بود، گفت: با تلاش بی‌وقفه بیش از ۱۰۰ اکیپ عملیاتی تاکنون مشکل قطعی برق یک هزار و ۱۳۹ روستای لرستان برطرف شده است.

رفع خاموشی بیش از ۹۹ درصد روستاهها

وی با تاکید بر اینکه خاموشی ۹۹.۵ درصد روستاهای سیل‌زده لرستان رفع شده است، ادامه داد: در حال حاضر تنها ۶ روستا در مناطق کوهستانی و دوره افتاده استان به دلیل نبود راه دسترسی با قطعی برق مواجه هستند که تا عصر امروز مشکل دو روستای باقی‌مانده در منطقه پل‌دختر برطرف خواهد شد.

خودنیا خسارت سیلاب به تاسیسات برق استان لرستان را ۱۱۹ میلیارد تومان برشمرد و افزود: در حال حاضر برق بسیاری از مناطق به صورت موقت وصل شده است و درصددیم با تامین اعتبار لازم کار بازسازی شبکه را هر چه سریعتر آغاز کنیم.

افزایش ظرفیت شبکه برق پل‌دختر برای مواجه با افزایش دما

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان با اشاره به افزایش ظرفیت شبکه برق پل‌دختر برای مواجه با افزایش دمای این منطقه در اواسط اردیبهشت‌ماه، گفت: شهرستان پل‌دختر در منطقه‌ای گرمسیری واقع شده که درصددیم ظرف ۱۰ تا ۱۵ روز آینده به منظور جلوگیری از ضعف ولتاژ احتمالی ظرفیت شبکه شهرستان را افزایش داده تا برقی پایدار را همزمان با گرم‌تر شدن هوا در اختیار ساکنان این مناطق قرار بدهیم.

۴۶

کد خبر 1251785

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =