احتمال بارش برف در برخی نقاط اصفهان/ طوفان لحظه‌ای در راه است

روز دوشنبه رگبارهای بهاری توأم با رعد و برق به‌ویژه در مناطق غربی و جنوب‌غربی اصفهان داریم و نیز احتمال بارش پراکنده برف وجود دارد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از اداره کل هواشناسی  اصفهان، بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه ناپایدار بر روی استان طی سه روز آینده است.

 در اوایل هفته در اصفهان شاهد افزایش ابر و وزش باد شدید و احتمال رگبار پراکنده خواهیم بود،طوفان لحظه‌ای و گرد و خاک محلی در مناطق شرقی و در مناطق غربی را از امروز تا روز دوشنبه خواهیم داشت.

 روز دوشنبه رگبارهای بهاری توأم با رعد و برق به‌ویژه در مناطق غربی و جنوب‌غربی اصفهان داریم و نیز احتمال بارش پراکنده برف وجود دارد.

امروز هوای صاف، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید را خواهیم داشت، برای روز یکشنبه هوای صاف، افزایش ابر و وزش باد شدید و روز دوشنبه نیز احتمال رگبار پراکنده را خواهیم داشت.

دمای هوای طی ۲۴ ساعت آینده همچنان دو تا سه درجه سانتی گراد کاهش خواهد داشت، بر این اساس بیشینه و کمینه دما در کلانشهر اصفهان ۲۲ و ۱۴ درجه سانتی گراد بالای صفر پیش بینی می شود.

طی ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای ۳۰ درجه سانتی گراد بالای صفر گرمترین و بویین و میاندشت با دمای دو درجه سانتی گراد خنک ترین مناطق استان خواهند بود؛ طی ۲۴ ساعت گذشته بیشترین بارش مربوط به شهر سمیرم با ۶.۶ میلی متر بوده است.

​۴۶

کد خبر 1251965

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =