۴ نفر
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
آرزوی مدیر سابق سیا برای ترامپ!

ایسنا نوشت: مدیر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) با انتقاد شدید از دونالد ترامپ آرزو کرد، کاش آمریکا رئیس جمهوری داشت که برای ادامه حیات سیاسی خود مانع از اجرای عدالت نمی‌شد و انقدر از رو شدن دستش به عنوان متقلب نمی‌ترسید.

 جان برنان، مدیر سابق سازمان سیا در توییتی نوشت: فقط تصور کنید کاش ما رئیس جمهوری داشتیم که در ترس دائمی از رو شدن دستش به عنوان متقلب زندگی نمی‌کرد و مجبور نمی‌شد برای تداوم حیات سیاسی خود مانع از اجرای عدالت شود و آنقدر از مهارت‌های رهبری، هوش و پایداری برخوردار بود که به چالش‌های مهم فراوان آمریکا رسیدگی می‌کرد.

این توییت برنان بعد از آن منتشر می‌شود که رابرت مولر، بازرس ویژه پرونده تحقیقات مربوط به ارتباط کمپین ریاست جمهوری ۲۰۱۶ ترامپ با روسیه گزارش‌اش از این تحقیقات خود را منتشر و اعلام کرد، مدرکی دال بر هماهنگی کمپین انتخاباتی ترامپ با روسیه پیدا نکرده است.

توییت برنان در عین حال بعد از آن منتشر می‌شود که او در مصاحبه‌ای با شبکه MSNBC در ماه گذشته میلادی بعد از انتشار خلاصه‌ای از گزارش مولر از سوی دادستان کل آمریکا گفت: نمی‌دانم که آیا اطلاعات نادرست دریافت کرده‌ام یا خیر اما من مظنون به این بودم که مسائل بیشتری در این گزارش مطرح شود.

او گفت: من خرسند شدم که مشخص شد توطئه مجرمانه‌ای با دولت روسیه علیه انتخابات ما وجود نداشته است.

310311

کد خبر 1253008

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =