شرط ستاره فرانسوی برای ماندن در منچستریونایتد

پل پوگبا از شرایطش در انگلیس راضی نیست و علاقه زین‌الدین زیدان به جذب او باعث شده تا منچستریونایتد شرایط پیچیده‌ای برای نگه داشتن هافبک فرانسوی‌اش داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلابن؛ درخشش پل پوگبا در پیراهن امسال منچستریونایتد به حدی بود که با بازگشت زین‌الدین زیدان به رئال مادرید، سرمربی فرانسوی رئالی‌ها برای جذب او برنامه ریزی کند. زیدان چندین بار در مصاحبه‌های خود از پوگبا تمجید کرد و به طور غیرمستقیم از تصمیمش برای انتقال او به مادرید سخن گفت. پوگبا با وجود عملکرد درخشانی که در منچستریونایتد داشته، به آینده‌اش در جمع شیاطین سرخ خوش‌بین نیست و تصمیم دارد این تیم را ترک کند.

روزنامه گاردین در گزارشی مدعی شد تنها شرط پوگبا برای ماندن در منچستریونایتد، حضور این تیم در لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده است. اتفاقی که هنوز غیرممکن نیست و شاگردان سولسشر در صورت پیروزی مقابل منچسترسیتی به آن نزدیک‌تر خواهند شد. با این حال روزنامه اکیپ گزارش تقریبا متفاوتی را منتشر کرده است. روزنامه فرانسوی مدعی شد پوگبا به درهای خروجی اولدترافورد بسیار نزدیک است و منچستریونایتد هم در صورتی که پیشنهاد خوبی از رئال مادرید داشته باشد، در فروش او تعلل نخواهد کرد. قهرمان جام جهانی به هم‌تیمی‌هایش در منچستر اعلام کرده که قطعا در جایی در ترکیب فصل آینده شیاطین سرخ نخواهد داشت.

255 251

کد خبر 1253039

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =