واکنش کمیته اخلاق به حوادث بازی پرسپولیس-سپاهان

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال طی اطلاعیه ای از ممنوعیت ورود روسای کانون های هواداران 4 باشگاه به ورزشگاههای کشور خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است؛ باتوجه به حوادث بازی بین تیم های پرسپولیس و سپاهان اصفهان و برخی دیگر از بازی های لیگ فوتبال کشور در هفته های گذشته حسب بررسی ها و مطالعات صورت گرفته و گزارش های واصله ، بخش عمده ای از این حوادث و اتفاقات ناشی از رفتار غیر ورزشی و غیر اخلاقی و بعضاً مجرمانه لیدرها و کانون هواداران باشگاه ها می باشد. درحالی که این اشخاص به طور خاص و ویژه از امکانات ، بودجه و خدمات رفاهی باشگاه ها برخوردار و بهره مند هستند ولی متأسفانه شاهد رفتار غیر مسئولانه ، غیر اخلاقی و غیر ورزشی این اشخاص در ایام قبل و حین بعد از بازی های حساس و مهم و ایجاد التهاب و تنش در زمان برگزاری مسابقات بر روی سکوها و ... هستیم که در همین راستا طی نامه ای به وزارت محترم کشور ، مراجع انتظامی و اطلاعاتی ضمن ابلاغ حکم صادره از سوی این کمیته دستور ممنوعیت ورود رئیس کانون هواداران تیم های پرسپولیس ، سپاهان ، استقلال خوزستان و سپیدرود رشت درخواست گردیده است و پرونده این اشخاص در کمیته اخلاق در حال رسیدگی می باشد.
بدیهی است علاوه بر اشخاص موثر در کانون هواداران ، مدیران عامل و باشگاه ها نیز در قبال رفتار غیر ورزشی و غیر اخلاقی این اشخاص مسئول بوده و باید پاسخگو باشند.

256 251

کد خبر 1254278

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =