آخرین وضعیت عفونت چشم ۹ بیمار در یکی از درمانگاه‌های خصوصی قم

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به عفونت چشم ۹ بیمار در یکی از درمانگاه‌های خصوصی قم، گفت: پیگیری های لازم در خصوص وضعیت تعدادی از بیماران چشم که مبتلا به عفونت شده بودند، در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قم، محمود پرهام، با اشاره به اتفاقات رخ داده در یکی از درمانگاه های بخش خصوصی چشم پزشکی قم، افزود: در تاریخ ۳۱ فروردین ماه ۹ تَن از بیماران در اتاق عمل یکی از درمانگاه های چشم پزشکی بخش خصوصی استان تحت عمل جراحی قرار گرفتند که در جریان ویزیت اولیه بعد از عمل، مشخص می شود، چشم بیماران دچار عفونت شده است.

وی اضافه کرد: این بیماران بعد از اقدامات اولیه، به سرعت به بیمارستان فارابی تهران اعزام شدند که ۶ تَن از آن ها مرخص و سه تَن دیگر نیز همچنان تحت درمان هستند.

وی بیان کرد: در حال حاضر تمامی عمل های جراحی در این مرکز تعطیل شده و انجام کشت میکروبی از تمامی اتاق های عمل، داروها و لوازم مصرفی نیز صورت گرفته است.

پرهام تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی قم تمامی مباحث درمانی مراکز تشخیصی درمانی استان را بررسی و در صورت بروز هر گونه مشکل مباحث را پیگیر خواهد بود و پس از اعلام نتایج بررسی ها و آزمایش ها، اقدامات لازم انجام خواهد شد.

46

کد خبر 1254395

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =