جزییات جلسه شورای عالی اصلاح‌طلبان/ به مطالبات مردم توجه شود

فارس نوشت: ابراهیم اصغرزاده عضو کمیته سیاسی و برنامه گزارشی از وضعیت و شرایط جامعه به اعضای شورای عالی اصلاح طلبان ارائه کرده و تاکید داشته است که طرفداران آقای روحانی و بخشی از جامعه از دولت سرخورده شده‌اند.

اولین جلسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان در سال 98 به ریاست محمدرضا عارف رئیس این شورا برگزار شد.

در این جلسه، سیدعبدالواحد موسوی لاری نائب رئیس، فاطمه راکعی رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، مرتضی مبلغ، مرتضی الویری، محمد سالاری، الهه کولایی و شهیندخت ملاوردی،‌ ابراهیم اصغر زاده، زهرا شجاعی و دیگر اعصای حقیقی و حقوقی این شورا حضور داشتند.

حضور سیدمحمدعلی افشانی شهردار سابق تهران در این جلسه از نکات قابل توجه جلسه شورای عالی در سال ۹۸ بود.

یک عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان درباره این جلسه به فارس گفت که ابراهیم اصغرزاده عضو کمیته سیاسی و برنامه گزارشی از وضعیت و شرایط جامعه به اعضای شورای عالی اصلاح طلبان ارائه کرده و تاکید داشته است که طرفداران آقای روحانی و بخشی از جامعه از دولت سرخورده شده‌اند.

وی گفت: در این جلسه اعضای شورا با توجه به مشکلات و فشارهایی که به مردم وارد میشود، خواستار توجه بیشتر نهادهای مسئول به مطالبات اقشار مختلف مردم شدند.

در ادامه این جلسه، آیین‌نامه کارگروه استان‌ها که بررسی تعدادی از بندهای آن از جلسه گذشته باقیمانده بود ضمن بحث و تبادل نظر اعضا درباره آیین‌نامه این کارگروه با برخی اصلاحات مورد تصویب قرار گرفت.

۲۳۲۱۲

کد خبر 1254761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =