گرشاسبی: پرسپولیس از سپاهان ارزان‌تر بسته شد/ قرارداد بیرانوند یک‌سوم شایعات هم نیست

روزنامه خبرورزشی نوشت: مدیرعامل پیشین سرخ‌پوشان پایتخت می‌گوید قرارداد ۶ میلیاردی بیرانوند با پرسپولیس شایعه است.

مصاحبه امیر قلعه‌نویی و مسعود تابش در مورد اینکه مبلغ قراردادهای باشگاه سپاهان از ۳ باشگاه دیگر بیشتر است، جو جدیدی در فوتبال ایران ساخت. جوی که دوباره اهالی فوتبال را به جان هم انداخت. در این رابطه با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس که مسئول بستن تیم در این فصل بود، تماس گرفتیم.

به نظر می‌رسد منظور قلعه‌نویی و تابش در مورد گران‌ترین باشگاه ایران، پرسپولیس باشد. این‌طور بوده؟
اصلاً و ابداً. امکان ندارد پرسپولیس گران‌تر از سپاهان باشد. منظور آن‌ها، قطعاً پرسپولیس نیست. از یک سو، ما یک نیم‌فصل کامل نمی‌توانستیم بازیکن جذب کنیم و از طرف دیگر، فقط ۵ بازیکن زمان من به تیم اضافه شدند و دو بازیکن زمان عرب. چطور ممکن است چنین هزینه‌ای روی دست باشگاه باشد؟!

مثلاً این شایعه مطرح شده که قرارداد بیرانوند ۶میلیارد تومان برای یک فصل است.
نمی‌دانم منظورشان از این شایعات چیست. اول فصل از یک باشگاه ترکیه‌ای دنبال بیرانوند آمدند و گفتند ۷میلیارد می‌دهیم و او را جذب می‌کنیم ما گفتیم نه، علیرضا برود، گلر نداریم به همین خاطر این بازیکن حفظ شد ولی قراردادی که بست، تا سال ۱۴۰۱ است و من به عنوان مسئول باشگاه و کسی که قرارداد را بسته می‌گویم قراردادش حتی یک‌سوم رقمی که در شایعات می‌گویند، نبود.

پس چرا این حرف‌ها مطرح می‌شود؟
من هم مثل شما! البته تیمی که با آن مشکلات و محرومیت‌ها توانست تا فینال آسیا برود، باید زیر پای بازیکنان و مربیانش طلا بریزیم. بازیکنان پرسپولیس قراردادهای مشخصی در سازمان لیگ و باشگاه دارند که می‌توانید آن را مطالعه کنید. آقایان قلعه‌نویی و تابش هم این موضوع را فراموش نکنند که ما اسپانسر داشتیم و فقط از اسپانسر پول می‌گرفتیم.

گرشاسبی درباره پیشنهاد مالی هدایتی، پول گرفتن از وزارت ورزش و پیش‌خور پول اسپانسر هم توضیح داد؛ اینجا بخوانید.

43503

کد خبر 1254815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =