کالاهای ضروری البرز در ماه مبارک رمضان تامین شد

مدیر کل امور اقتصادی استانداری البرز در خصوص نظارت بر کالاهای ویژه ماه مبارک رمضان گفت: دستگاههای نظارتی جهت مدیریت وکنترل قیمتها تمام تلاش خود را بکار خواهند گرفت و در حال حاضر نرخ اقلامی نظیر گوشت قرمز و مرغ کاهش داشته است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، «پرویز زرگر» در حاشیه سومین جلسه کار گروه تنظیم بازار افزود: این جلسه با محوریت تهیه اقلام ضروری ماه رمضان تشکیل شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مصرف شکر در ماه رمضان در بخش های مختلف افزایش می یابد تصریح کرد: تدبیری اندیشیده شد تا شکر با توجه به نیاز صنعت، صنوف و خانوار به درستی تقسیم شود تا با نوسان و کمبودی مواجه نشویم.

مدیر کل امور اقتصادی استانداری البرز با بیان اینکه هزارتن سهیمه برنج به استان البرز اختصاص یافته است گفت:سهم هر شهرستان برمبنای میزان جمعیت در جلسه امروز مشخص و در اختیار واحدهای متبوع قرار گرفت تا با نظارت درست به دست مصرف کننده اصلی برسد.

وی در خصوص نمایشگاه ویژه ماه مبارک رمضان گفت: تصمیم برگزاری نمایشگاه در شهرستان ها به عهده فرمانداری ها گذاشته شد تا در صورت صلاحدید ونیاز تصمیمات لازم اتخاذ شود.

زرگر در خصوص نظارت بر کالاهای ویژه ماه مبارک رمضان خاطر نشان کرد: دستگاههای نظارتی جهت مدیریت وکنترل قیمت ها تمام تلاش خود را بکار خواهند گرفت و در حال حاضر اقلامی نظیر گوشت قرمز و مرغ کاهش داشته است و در بحث کالای دیگری همچون تخم مرغ به عنوان دومین استان تامین کننده علاوه بر اینکه نیاز بازار را تامین کرده ایم صادرات آن نیز آزاد شده است.

وی با اشاره به اینکه تمام کالاهای ضروری تامین شده است گفت: تدابیر لازم جهت تامین کالاهای اساسی اندیشیده شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست و از مردم می خواهیم که به میزان نیاز خرید انجام دهند و درگیر شایعات نیز نشوند.

۴۶

کد خبر 1254915

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =