۰ نفر
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
فدراسیون برای فرهنگ‌سازی در فوتبال چه کرده آقای مشاور؟

غلامحسین زمان‌آبادی احتمالا بنا به فرموده، مصاحبه‌ای کرده درباره خشونت روی سکوها.

این مصاحبه دو نکته جالب دارد. یکی اینکه نشان می‌دهد برای تمکین از قانون منع به کارگیری بازنشستگان، سمت او را از معاون فرهنگی به مشاور بازی جوانمردانه تغییر داده اند! و دیگر اینکه فدراسیون مقصر این فضای روی سکوها را باشگاه‌ها می‌شناسد که کار درست فرهنگی نکرده اند.

اصلا همه این گفته ها صحیح. گلایه‌های آقای تاج از انتقادات زنوزی هم که قرار شده از زبان حضرتعالی منعکس شود به روی چشم. اما چه خوب که یادمان آوردید آن فدراسیون، متولی کار فرهنگی هم دارد. البته آمار هزینه‌های فدراسیون نشان می دهد ماشالله کارهای فرهنگی برای فدراسیون فوتبال اولویت بیشتری نسبت به فوتبال بانوان، کمیته داوران، آموزش ، جوانان و خیلی‌های دیگر دارد. که تشکیلات شما ۹۰۵ میلیارد گرفته و بقیه ، مجموع دریافتی‌شان حدود هزینه‌های شما می‌شود.

کاش باور به شفافیت داشتید و لیست هزینه‌های‌تان را منتشر می‌کردید تا بدانیم این هزینه‌ها چه شده اند. کجا خرج شدند و ماحصل این همه کار فرهنگی پر هزینه که برابر با هزینه سالانه اقلا ۱۰ تا از تیم‌های لیگ برتر امسال است، چقدر فرهنگ هواداری تولید کرده‌اید؟ آیا همین حالا در گزارش عملکردتان غیر از توزیع پیراهن که از اسپانسر گرفته شده، سربند ،جشن بدرقه‌هایی که برگزار نکردند و احتمالا هزینه‌های‌شان هم مانده، چیزی وجود دارد؟ هزینه مهمانی‌های روی کشتی که مهمانان خاصه‌شان همین بوقچی‌های روی سکوها بوده اند و باقی ماجراها هم به کنار.

آقای زمان‌آبادی، مشتاقانه در انتظاریم برای اینکه بگویید چه میزان از این ۹ میلیارد تومان در فضاهایی خرج شده که همین سکوداران سرخ و آبی و زرد و ... پرش کرده اند؟ سلاطین دشنام دهی و آتش فروزی و نفرت پراکنی چقدر هم پیاله و بازوی اجرایی جریان فرهنگسازی و کار فرهنگی بوده اند؟ بیایید صادقانه با ما و خودتان و مردم سخن بگویید که امروز اگر برای دفاع از رئیس زیر فشار، مدعی فرهنگ شده‌اید، شما که تشکیلات‌تان برای فوتبال ملی بیش از آموزش، فوتبال بانوان، تشکیلات داوران و ... هزینه و احتمالا اولویت داشته، چقدر به این آفت‌های فوتبال‌مان خدمت رسانده‌اید؟

255 41

کد خبر 1255107

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =