سمینار «کهکشان پنهان درون» در قم برگزار می‌شود

سمینار «کهکشان پنهان درون»، در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری و با موضوع ریشه های علمی و قرآنی ضمیر ناخودآگاه انسان، در سینما آوینه قم برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قم، مجتبی تنسکی دبیر سمینار «کهکشان پنهان از درون» در جمع خبرنگاران، با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: سمینار «کهکشان پنهان درون»، همایشی است که در آن، در مورد ریشه های علمی و قرآنی ضمیر ناخودآگاه انسان بحث می شود.

وی افزود: بخش ناخودآگاه ضمیر هر انسان، از جمله موضوعات بسیار مهم و قابل توجه است، چرا که تحقیقات روانشناسی نشان داده است که ۸۰ درصد شخصیت یک فرد، تا سن ۷ سالگی که عمده محتویات ناخودآگاه یک انسان وارد ذهن او شده است، شکل می گیرد.

دبیر سمینار «کهکشان پنهان از درون» اضافه کرد: علت بسیاری از رفتارهای انسان در بزرگسالی، به ضمیر ناخودآگاه یک فرد مربوط است که این ضمیر ناخودآگاه تا سن ۶ سالگی شکل گرفته و پس از آن به راه خود ادامه میدهد؛ اما ما در این سمینار، در خصوص مواجهه با این موضوع در سنین بزرگسالی بحث خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: سمینار «کهکشان پنهان درون»، در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری (۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه ۹۷) و از ساعت ۱۶ تا ۲۰، و در مجموع ۸ ساعت، در محل سینما آوینه قم واقع در بلوار آیت الله کاشانی - بین میدان معصومیه و خیابان امام خمینی - نبش کوچه ۶۸ برگزار خواهد شد.

تنسکی با بیان این که حضور کودکان زیر ۱۰ سال در سمینار «کهکشان پنهان درون» ممنوع است، یادآور شد: افراد علاقمند به شرکت در این سمینار دو روزه، می توانند با شماره تلفن ۰۹۱۹۱۶۰۱۰۶۶ و یا با نشانی تلگرامی @professionall_life ارتباط برقرار کرده و برای شرکت در این سمینار ثبت نام و در آن شرکت کنند.

۴۶

کد خبر 1255180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =