عضو شورای نظارت بر صداوسیما: در دوره ضرغامی و سرافراز، بدترین رابطه بین صداوسیما و شورای نظارت وجود داشت

احسان قاضی‌زاده‌ هاشمی، نماینده مجلس و عضو شورای نظارت بر صداوسیما به روزنامه ایران گفت:در دوره آقای ضرغامی و حتی دوره آقای سرافراز سردترین روابط میان این سازمان و شورا برقرار بود.

سوابق نشان می‌دهد در اواخر دوره آقای ضرغامی این سردی روابط شدت گرفت و رابطه به حداقل رسیده بود، اما اکنون رابطه‌ها مبتنی بر احترام فی مابین است، گزارش‌ها داده شده و نقدها گفته می‌شود، حرف‌ها زده می‌شود. ما در جاهایی شاهد اجرای نظرات شورا هستیم که در برخی موارد نیز با تأخیر اجرا می‌شود. در نهایت قبول دارم که ما می‌توانیم محکم‌تر، قوی‌تر و فعال‌تر باشیم، اما محدودیت‌های زیادی خود شورا دارد که بخشی از آن ظرفیت‌های اندک دبیرخانه شورا است که نیازمند فعال‌سازی بیشتر است.

به این هم قائل هستم که وضعیت فعلی شورای نظارت و رابطه با صدا و سیما، نسبت به دوره آقایان سرافراز و ضرغامی، قطعاً نقش‌آفرینی و تأثیرگذاری شورا در این دوره به مراتب بیشتر است.

23302

کد خبر 1255256

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
    0 0
    شاید ضرغامی از بی خاصیتی امثال شماها خبر داشت که اصلا اعتنایی نمی کرد . نمونه اش مورد اخیر یعنی رسیدگی به برنامه 90 بود که دیدم وقتی دخالت کردید چه شد ؟وقتی این اندازه محافظه کاری و مماشات در کارتان هست ، همان بهتر که نباشید آقاجان