۰ نفر
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
دستگیری مجرم فراری در مهرشهر کرج

کاراگاهان پلیس البرز برای متوقف کردن خودروی یک مجرم فراری در مهرشهر اقدام به تیر اندازی به لاستیک خودروی وی کردند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مرکز البرز، سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی البرز ضمن اعلام این خبر گفت: فردی که به اتهام جعل اسناد و ادعای وکالت تحت تعقیب دستگاه قضایی استان تهران بود ، توسط ماموران انتظامی استان البرز شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: پرونده این متهم فراری چندی پیش به پلیس آگاهی استان البرز تحویل شد که بررسی ها نشان داد که متهم با جعل مدارک هویتی خود را وکیل یا مرتبط با مشاِغل مهم دولتی معرفی کرده است .

رییس پلیس آگاهی البرز اضافه کرد: با بررسی کارشناسی و کاراگاهان پلیس آگاهی استان البرز دیروز متهم با یک دستگاه خودروی سمند در منطقه مهرشهر کرج شناسایی و مورد تعقیب قرارگرفت.

نادربیگی گفت: راننده به محض اطلاع ازحضور پلیس قصد فرار داشت که ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح با شلیک گلوله به لاستیک خودرو آن را متوقف و متهم دستگیر شد.

وی افزود: متهم دربازجویی اولیه خود با تمارض به بیماری ازماموران درخواست دیدار با همسرش را کرد که با هوشیاری ماموران مشخص شد که قبل از دستگیری و حین فرار کیف حاوی مهر و اسناد جعلی ، تعداد ۵۷ سکه بهار آزادی و مبلغ ۲۸۰ میلیون ریال وجه نقد را به بیرون از خودرو پرتاب کرده است .

نادربیگی اضافه کرد: این مجرم فراری به بهانه بیماری و کسب اجازه از پلیس در محدوده بیرون فضای انتظامی قصد داشت نشانی کیف و اسناد را به همسرش اطلاع دهد اما پلیس این مجال را از وی گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در تحقیقات بیشتر پلیس مشخص شد که متهم از جاعلان سابقه دار است و اواخر اسفند سال گذشته با تمارض به بیماری در حال انتقال به بیمارستان اقدام به فرار کرده است.

وی افزود: پرونده این متهم کلاهبردار که خود را به عنوان وکیل ،استاد دانشگاه ،مدیر شرکت های دولتی و غیره معرفی کرده و با این شیوه از افراد متعددی کلاهبرداری است تا مشخص شدن سایر جرایم وی و شناسایی مالباختگان در حال رسیدگی است.

۴۶

کد خبر 1255326

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =