۰ نفر
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
شفر و مسیری که به انتها نرسید

دنیای ورزش تورنتو نوشت: سرمربی سابق استقلال دوست نداشت با چنین سرنوشتی مواجه شود اما اوضاع آن‌طور که انتظار داشت، پیش نرفت.

همه چیز از دربی شروع شد. انگار اتفاقاتی در آن مسابقه حیثیتی رخ داد که بیشتر از قبل به ضرر مرد آلمانی بود. تیمی که در باطن دو دسته بود، در ظاهر هم تکه تکه شد و حالا همه چیز به ضرر وینفرد شفر بود. سرمربی سابق استقلال اما هر چه در ظاهر آرام بود، پشت صحنه حساسی را تحمل می کرد.
او در چند مورد به هیئت مدیره استقلال تذکر داده بود. اوضاع در استقلال چندان به نفع پیرمرد آلمانی نبود و زمانی که مدیران استقلال تلاش می کردند با او ارتباطی منفعت طلبانه برقرار کنند، او سعی می‌کرد از آن‌ها فاصله بگیرد. اما شفر در جلسه مسئولان استقلال حاضر می‌‍شد تا بعدها فرصتی برای سواستفاده از او پیش نیاید. آن هم در حالی که هیچکس انتظار حضور او در جمع مسئولین استقلال را نداشت.


ساشا شفر مدعی شد پدر او زننده پنالتی دربی را مشخص کرده بود اما در نهایت ضربه توسط بازیکن دیگری به آسمان فرستاده شد. این یعنی پیرمرد آلمانی با یک شرایط پیچیده مواجه بود. حالا وینفرد می‌خواهد از استقلال شکایت کند. کار او چندان هم غیرمنطقی نیست. زمانی که بازیکنان و هیئت مدیره از دو جناح متفاوت سرمربی باشگاه را تحت فشار قرار می‌دهند، شاید نتیجه نگرفتن آخرین بهانه‌ای باشد که می‌تواند باعث اخراج او باشد. 
اگر استقلال با شفر به نایب قهرمانی و حتی قهرمانی می‌رسید، مسیر استقلال برای اخراج شفر غیرممکن بود. گزینه‌ای که ابتدا برای روزهای خوب به استقلال آمد، در نهایت با بدرفتاری به نقطه مقابل هیئت مدیره کشیده شد و حالا جایی در استقلال ندارد. او قرار نبود چنین سرنوشتی در استقلال داشته باشد اما بعضی اتفاق‌ها را نمی‌توان تغییر داد.

255 43

کد خبر 1255470

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =