۰ نفر
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴
گل‌محمدی مذاکره با سایپا را تکذیب کرد

سایت رسمی باشگاه پدیده شهرخودرو نوشت: سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: برخی از رسانه ها متاسفانه مطالب کذبی را مطرح می کنند که حتما به صورت قانونی آن را پیگیری خواهم کرد.

یحیی گل محمدی ضمن تبریک روز معلم درباره شرایط تیمش در هفته های پایانی لیگ برتر اظهار کرد: بعد از پیروزی مقابل استقلال خوشبختانه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و آماده مصاف با تیم سایپا هستیم.

وی در خصوص شایعه حضورش در تیم سایپا نیز گفت: با تمام احترام به جامعه رسانه ای که زحمات زیادی را متحمل می شوند اما متاسفانه برخی از رسانه ها با بی اخلاقی زحمات دیگران را هم تخریب می کنند.

وی ادامه داد: تا پیش از این موضوع بحث حضورم در تیم ملی امید را مطرح می کردند، بعد ازآن هم برای اینکه تمرکز تیم ما را بر هم بزنند با خبر کذب توافقم با سایپا به دنبال مسایل دیگری هستند.

گل محمدی افزود: چه طور این موضوع درست در چند روز قبل از بازی ما با سایپا مطرح می کنند.این مطلب که یکی از خبرگزاری های رسمی منتشر کرده است کذب محض است و حتما آن را به صورت رسمی از مبادی قانونی پیگیری خواهم کرد.
سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو افزود: من سرمربی قانونی تیم پدیده شهر خودرو هستم و با این تیم قرار داد دارم و مذاکره کردن با تیم دیگر نه تنها اخلاقی نیست بلکه اصلا به آن فکر هم نمی کنم چرا که ما با تیم پدیده شهر خودرو در شرایط بسیار خوبی قرار داریم و همه تلاشمان کسب سهمیه آسیایی است. 

255 41

کد خبر 1255848

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =