۳ نفر
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
پسر شفر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون می‌گیرد؟

خبرورزشی نوشت: خانواده شفر با پیوستن پدرشان به استقلال واقعاً چاه نفت پیدا کردند، چون به اندازه سال‌ها کار در عرصه‌های مختلف به پول رسیدند.

جدا از خود وینفرد شفر که بابت فصل بعد قراردادی به ارزش یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار دارد و استقلال چاره‌ای جز توافق با او بابت آن ندارد، ساشا شفر نیز از باشگاه طلب دارد. دیروز پس از پایان تمرین تیم، چند نفر از بازیکنان و اطرافیان استقلال مدعی بودند ساشا شفر به خاطر توصیه پدرش آنالیزور تیم شده و حالا برای فسخ قراردادش یا باید با او توافق کرد و یا اینکه پولش را تمام و کمال داد. استقلالی‌ها مدعی‌اند ساشا الان ۸۲ هزار دلار از باشگاه طلب دارد که به پول ما می‌شود چیزی حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان. این یعنی دردسری جدید برای استقلال که همچنان به قوت خودش باقی است.
یکی از بازیکنان هم با کنایه می‌گفت: حداقل برای اینکه دل‌مان بابت پول‌هایی که ساشا می‌گیرد کمتر بسوزد، چند روز قبل از بازی با صنعت نفت او را به آبادان بفرستند تا در گرمای جنوب برود سر تمرین صنعت نفت و تمرینات این تیم را آنالیز کند. به این آقازاده چنین پولی می‌دهند، اما آنالیزور ایرانی باید با ۸۰ میلیون کار کند.

256 43

کد خبر 1256731

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =