توضیح معاون باشگاه استقلال درباره قرارداد نیومایر و گرو

باشگاه خبرنگاران نوشت: معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: اسناد تسویه حساب با بازیکنان خارجی در باشگاه موجود و یک ریال اضافه به آن‌ها پرداخت نشده است.

علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: اسناد تسویه حساب گرو و نیومایر در باشگاه استقلال موجود است و یک ریال اضافه پرداخت نشده است. هر کدام از این ۲ بازیکن قرارداد ۲ و ۳ ساله داشتند.
او گفت: قرارداد شفر ۳۰۰ هزار دلار بوده چطور رقم این قرارداد افزایش داشته است. یک میلیون و دویست هزار دلار برای نیم فصل نیست. هیچ بندی مبنی بر فسخ در قرارداد وینفرد شفر وجود ندارد. اگر شفر در طول فصل قصد داشت بدنساز بیاورد باید خود او پول آن را پرداخت می‌کرد. مبلغ کل قرارداد شفر یک میلیون و دویست هزار دلار است.

خطیر خاطرنشان کرد: امید نورافکن با ۵۰ هزار دلار از استقلال جدا شد در صورتی که رقم جدایی این بازیکن را باشگاه ۲۵۰ هزار دلار اعلام کرده بود. آقای توفیقی و افتخاری اگر قراردادها خوب بسته شده نورافکن با۵۰ هزار دلار به بلژیک نمی‌رفت که من برای نیم فصل با همان هزینه او را به خدمت بگیرم و نمی‌دانم۲۰۰ هزار دلار دیگر چه شده است.

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: زمانی که تیم را تحویل گرفتیم هجمه زیادی را بابت جدایی تیام و مجید حسینی تحمل کردیم. روزی که به استقلال آمدیم‌ای تی سی امید ابراهیمی، مجید حسینی و تیام آمد و آن‌ها با بند قرارداد مدیران قبلی از تیم رفتند.

او اظهار کرد: قرارداد ساشا شفر ۱۰۰ هزار دلار برای این فصل و ۱۲۰ هزار دلار برای سال بعد بود در صورتی که مدرکی مربوط به آنالیزوری نداشت.

خطیر گفت: دعوای شدیدی با باشگاه ترابوزان داشتیم و در نهایت بابت انتقال حسینی ۶۰۰ هزار دلار، ۲۵ درصد ترانسفر بعدی، برای تیام ۳۵۰ هزار دلار و ۲۵ درصد ترانسفر بعدی برای استقلال است.

او تصریح کرد: ایسما، پاتوسی و منشا را شفر نمی‌خواست و باشگاه آن‌ها را آورد. امیرحسین فتحی به شفر گفت صیادمنش با ۵۰۰ هزار دلار برای تو که سرمربی تیم قبول نکرد. شفر می‌خواست صیادمنش را به آلمان برود. صیاد منش بازیکن زیر ۱۸ ساله است و نمی‌توانند قرارداد ببندد. عضو هیئت مدیره شاید توضیح کامل را نداده است.

256 251

کد خبر 1256557

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
  1 0
  دلار 20 هزار تومانی هم می گه چیزی برای صادرات نداریم پول نفت همه را دلال و خدمات چی کرده حتی بازیکن و مربی فوتبال
 • IR ۱۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
  1 0
  دروغ پشت دروغ متاسفانه استقلال از این افرادی ضربه خورده که وقتی داخل باشگاه مشغولند تمام تقصیرات رو گردن مدیران قبل می اندازند وقتی هم که با فضاحت کنار می روند مسئولینی که بعد از آنها آمدند را مقصر جلوه می دهند این چرخه باطل تیم رو نابود کرده از الان ببینید تیم مدیریتی بعدی بابت اتفاقات فعلی فتحی و خطیر رو مقصر جلوه میده