مجیدی: مطمئنم می‌توانیم الدحیل را ببریم/ من به عقب برنمی‌گردم

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره دیدار فردای این تیم با الدحیل گفت: با توجه به توانایی بازیکنان استقلال و حمایت هواداران مطمئنم فردا می‌توانیم برنده باشیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فرهاد مجیدی با حضور در نشست خبری پیش از دیدار استقلال با الدحیل قطر گفت: تیم‌مان شرایط بسیار خوبی دارد و بازیکنان تاکنون تمرینات خوبی را برگزار کردند. انگیزه بالایی داریم و و اطمینان دارم که نمایش خوبی ارائه می‌دهیم. چند روز گذشته به اتفاق همکارانم بازی‌های الدحیل را تماشا کردیم تا نقاط قوت و ضعف این تیم را شناسایی کنیم. با توجه به توانایی بازیکنان استقلال و حمایت هواداران مطمئنم فردا می‌توانیم برنده باشیم.

سرمربی استقلال درباره خروج گادوین منشا از فهرست تیمش برای بازی با الدحیل گفت: منشا یکی از بازیکنان خوبی است که به استقلال ملحق شده ولی به دلیل اینکه در هفته گذشته با تیم تمرین نکرده بود، نمی‌توانست در لیست ۱۸ نفره حضور داشته باشد. مطمئناً در بازی‌های آینده از او استفاده می‌کنیم. او در برابر پدیده مشکل انضباطی داشت و به ما گفت که نمی‌تواند بازی کند و من به او گفتم باید تابع تصمیم مربی باشد. بازیکنی را که تمرین انجام ندهد در لیست ۱۸ نفره قرار نمی‌دهم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازی‌های لیگ برتر برای او و تیمش اهمیت بیشتری نسبت به لیگ قهرمانان آسیا دارد؟ تاکید کرد: اگر استقلال بازی دوستانه هم داشته باشد، برایم با اهمیت است. لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر اهمیت بالایی دارند. بازیکنان خوبی داریم و می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

مجیدی درباره قدرت بالای خط حمله الدحیل یادآور شد: خط حمله الدحیل از سرعت بالایی برخوردار است اما مدافعان ما بهتر هستند. تاکتیک خاصی را در نظر گرفتیم که بعد از بازی درباره آن صحبت می‌کنیم.

وی با اشاره به استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب استقلال ادامه داد: با بازیکنان جوان صحبت کردم. نه تنها رضا کریمی بلکه بقیه بازیکنان هم اگر در تمرین توانایی خود را نشان دهند، در ترکیب استقلال قرار می‌گیرند. ملاک انتخاب ترکیب، آمادگی بازیکنان است و نام‌ها مهم نیستند. کریمی در هفته گذشته خوب کار کرده بود و در زمین هم خوب کار کرد.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که چه صحبتی با هواداران تیمش دارد، اظهار کرد: تنها چیزی که می‌توانم به هواداران قول بدهم این است که کادرفنی و بازیکنان تمام تلاش خود را می‌کنند. در مورد گذشته صحبت کردید اما من به عقب بازنمی‌گردم. امیدوارم در بازی‌های باقی مانده از این فصل و در فصل آینده شرایطی در شأن استقلال ایجاد شود.

مجیدی در پاسخ به این سوال که تجربیات او می‌تواند کمک حال استقلال برابر الدحیل شود خاطرنشان کرد: نیم فصل در قطر بازی کردم. بازیکنان قطری تبعه کشورهای دیگر هستند و بازی قدرتی انجام می‌دهند. می‌خواهیم مانع سرعت و قدرت آن‌ها شویم. مطمئنا فردا می‌توانیم شرایط بهتری نسبت به الدحیل داشته باشیم.

256 43

کد خبر 1256809

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =