احتمال از سرگیری سفرهای عمره مفرده/ شروط ایران برای عربستان

معاون امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت راه اندازی عمره مفرده را منوط به پذیرش شرایط کشورمان دانست و تاکید کرد: مذاکرات برای راه اندازی عمره مفرده بعد از عملیات حج تمتع ۱۴۴۰ انجام می پذیرد و در صورت مهیا شدن شرایط این مهم انشاالله راه اندازی خواهد شد

به گزارش خبرآنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی حج و زیارت، اکبر رضایی درباره راه‌اندازی عمره مفرده در سال جاری و اخبار منتشر شده در این خصوص گفت: مذاکرات برای راه اندازی عمره مفرده بعد از حج تمتع ۱۴۴۰ انجام می پذیرد که امیدواریم با توافق طرفین و پذیرش شروط جمهوری اسلامی ایران این مهم انجام گیرد.

او افزود: حمایتهای کنسولی از عمره‌گزاران کشورمان و توجه به عزت، امنیت و کرامت زائران از جمله شروط اصلی ما محسوب می شود که در مذاکرات برای راه اندازی عمره مفرده مورد تاکید خواهد بود.
معاون امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت تصریح کرد: در صورت توافق طرفین و راه اندازی عمره مفرده، اعزام ها از سال آینده قمری یعنی ۱۴۴۱ هجری قمری آغاز خواهد شد. امیدواریم در سال قمری بعدی، یعنی در ادامه سال ۹۸ هجری شمسی از سرگیری عمره مفرده انجام پذیرد.
او گفت: حدود ۶ میلیون نفر از مردم کشورمان متقاضی عمره مفرده هستند که امیدواریم پس از توافق طرفین زمینه اعزام متقاضیان فراهم شود.

۴۷۲۳۴
کد خبر 1257418

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =