روایت مرجانه گلچین از زندگی برادرش در «هزار داستان»

فصل پنجم برنامه گفتگو محور «هزار داستان» از ۱۷ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد به مناسبت ماه مبارک رمضان از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین پس از پخش چهار فصل از برنامه «هزار داستان» به مناسبت ماه مبارک رمضان فصل پنجم این برنامه به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی مریم نوابی‌نژاد از امشب سه شنبه ۱۷ اردیبهشت هر شب ساعت ۱۹ از شبکه نسیم پخش خواهد شد و بازپخش هر قسمت آن نیز ساعت سه بامداد و ۱۳ ظهر روز بعد است.

«هزار داستان» اولین برنامه مناسبتی شبکه نسیم محسوب می‌شود که از دو بخش اصلی شامل بخش مستند و بخش استودیویی تشکیل شده و شکل متفاوتی از پرداخت به سوژه‌های اجتماعی در آن به نمایش در می‌آید.

«هزاردستان» برنامه‌ای گفتگو محور اجتماعی است که هر قسمت از آن با اجرای یک چهره سرشناس که نقطه مشترکی با سوژه مطرح شده دارد، میزبان افرادی با داستان‌های خاص و دیده نشده می‌شود.

در اولین برنامه از فصل جدید «هزار داستان»، مرجانه گلچین میزبان دو زن جوان است که مبارزه خود با مشکلات را روایت می‌کنند.

مرجانه گلچین بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در این برنامه برای اولین بار روایتی از برادرش می‌گوید که با اتفاقات رخ داده برای مهمانانش شباهت دارد.

راویان این برنامه مثل اکثر مردم درگیر سخت‌های روزمره زندگی بودند، چیزی را می‌خواستند که برایشان دور از دسترس بود و چیزهایی را داشتند که نمی‌خواستند اما یک اتفاق نگاه آنان را به زندگی، به داشتن و خواستن تغییر داد.

این برنامه که ویژه ایام خاص همچون ماه رمضان و محرم و صفر ساخته می‌شود از ماه رمضان سال ۹۶ آغاز شد و فصل پنجم آن پس از پشت سر گذاشتن چهار فصل در ماه محرم و صفر، امسال با قصه‌ها و موضوعات جدید روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

۲۵۸۲۴۳
کد خبر 1257442

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =