نماینده ارومیه: مخالف استیضاح وزیر ورزش و جوانان هستم

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با نگاه به عملکرد ورزش کشور بخصوص در بازی‌های آسیایی و رقابت‌های المپیک و جهانی، مخالف استیضاح وزیر ورزش و جوانان هستم.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، روح‌الله حضرت‌پور نماینده ارومیه در مجلس با اشاره به اینکه مخالف استیضاح وزیر ورزش و جوانان است، گفت: شرایط بین‌المللی و شرایط کشور به قدری حساس است که لازم است در داخل کشور و در بطن حاکمیت اتحاد و همدلی داشته باشیم و اهمیّت وضعیت مسائل جوانان و ورزش کشور آنقدر زیاد است که نباید هر روز در رده‌های بالای مدیریتی ورزش و جوانان دچار تغییر و تحول شویم.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: البته نتایج خوبی در بخش ورزش و اقدامات ارزشمندی در حوزه جوانان در طول مدّت مسئولیت سلطانی‌فر در رأس وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته که نوید روزرهای خوبتری را برای آینده ورزش و جوانان کشورمان می دهد لذا با این وجود معتقدم اگر مشکلاتی هم باشد، می توان در فضایی هم افزا و همدل و در چارچوب قوانین آن را مرتفع نمود.

نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که با همراهی و حمایت نمایندگان مردم در خانه ملّت، گام های بزرگی در راستای توسعه و اعتلای ورزش و جوانان کشور برداشته شود.

۴۶

کد خبر 1257797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =