۱۰ نفر
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
«۸۷ متر» عیاری به چهارراه سیروس رسید

مهر نوشت: تصویربرداری سریال «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری در حالی در تهران ادامه دارد که مرتضی علی‌آبادی به تازگی و در نقش فرزند زنده‌یاد حسین محب‌اهری به جمع بازیگران این مجموعه پیوسته است.

سریال «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری این روزها همچنان در حال تصویربرداری است و حدود چند ماه دیگر از تصویربرداری سریال باقی مانده است.

این سریال این روزها در لوکیشنی در محله بازار چهارراه سیروس در یک منزل قدیمی تصویربرداری می‌شود که به نوعی خانه شخصیت زنده‌یاد حسین محب‌اهری است. مرتضی علی آبادی بازیگر جدیدی است که به این سریال پیوسته است و نقش فرزند حسین محب‌اهری را بازی می‌کند.

این روزها بازیگران دیگری از جمله حسین سلیمانی، علی دهکری، فریبا کامران، دیبا زاهدی و شبنم عرفی نژاد جلوی دوربین هستند.

داستان «۸۷ متر» به اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردورانی بر سر مالکیت منزل، بر می‌گردد. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند اما روز اسباب کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی، سعید پیردوست، سونیا سنجری، سلیمه رنگزن، ملیکا نصیری، رضا مسعودی، غزل شجاعی، الهه خادمی، عرفان آصفی، علی طالب لو، مهدی دانایی مقدم، سلمان خطی، نیما نوری زاده و عادله دائم پناه از بازیگران «۸۷ متر» هستند.

۵۷۲۴۳
کد خبر 1258098

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =