حضور سونیا سنجری در سریال کیانوش عیاری/ جدیدترین عکس‌ها

تصویربرداری جدیدترین سریال کیانوش عیاری، «۸۷ متر» این روزها در تهران ادامه دارد، سونیا سنجری هم به‌تازگی به جمع بازیگران این مجموعه پیوسته است تا در کنار سایر نقش‌آفرینان این سریال، مقابل دوربین عیاری برود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» به تهیه کنندگی و کارگردانی کیانوش عیاری در لوکیشن اصلی خود در خیابان نیلوفر ادامه دارد.

در حالی که سونیا سنجری مقابل دوربین رفته است؛ تدوین این مجموعه تلویزیونی نیز همزمان با فیلمبرداری دنبال می‌شود و تاکنون بخش قابل توجهی از آن تدوین شده است. 

ادامه فیلمبرداری این مجموعه، آبان در محله بازار انجام خواهد شد.

داستان «۸۷ متر» به اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردورانی بر سر مالکیت منزل، برمی گردد. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می کنند اما روز اسباب کشی متوجه می شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی، سعید پیردوست، سونیا سنجری، سلیمه رنگزن، ملیکا نصیری، رضا مسعودی، غزل شجاعی، الهه خادمی، عرفان آصفی، علی طالب لو، مهدی دانایی مقدم، سلمان خطی، نیما نوری زاده و عادله دائم پناه از بازیگران سریال «۸۷ متر» هستند.

‎مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در سیما فیلم در دست تولید است. برنامه ریزی شده سال آینده از تلویزیون پخش شود.

عکس‌هایی از پشت صحنه این مجموعه را در ادامه می‌بینید.

پشت صحنه سریال 87 متر

پشت صحنه سریال 87 متر

پشت صحنه سریال 87 متر

پشت صحنه سریال 87 متر

پشت صحنه سریال 87 متر

پشت صحنه سریال 87 متر

57244

کد خبر 811670

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =