معاون اقتصادی وزیر کشور: رونق تولید با ممنوعیت واردات برندهای خارجی ممکن می شود

ایرنا نوشت: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشورگفت: ممنوع شدن ورود برندهای خارجی ، حمایت از کالای ایرانی و تولید داخلی محسوب شده و با این مهم رونق تولید محقق می شود.

بابک دین پرست عصر پنجشنبه درحاشیه آئین بهره برداری از طرح توسعه یک واحد نساجی در قزوین در گفت وگو با خبرنگاران افزود: با ممنوع شدن ورود برندها به کشور می‌توان امیدوار بود بستر خوبی برای حمایت از کالای ایرانی ورونق بیشتر تولید مهیا شده و این فرصت باید به کیفی سازی محصول و افزایش تولید منجر شود.

وی اضافه کرد: باید از ظرفیت‌های قانونی برای حفظ اشتغال کشور و فعال شدن واحدهای تولیدی استفاده شود تا بتوانیم شعار سال را محقق کنیم.

وی اظهار داشت: وزیر کشور به استانداران، فرمانداران و بخشداران تاکید کرده که اقدامات لازم را برای رونق تولید در کشور انجام دهند.

معاون امور اقتصادی وزارت کشور اظها رداشت د: در سال رونق تولید باید به گونه‌ای حرکت و برنامه ریزی کنیم تا هیچ واحد صنعتی به دلیل مشکلات ارزی، مدیریتی و یا مواد اولیه و یا موانع دولتی تعطیل نشود.

طرح توسعه واحد تولیدی دسترنج رضابافت عصر پنجشنبه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و استاندار قزوین در شهرستان آبیک به بهره برداری رسید.

این طرح با اشتغال ۲۵۰ نفر و با اعتباری بالغ بر سه هزار میلیارد ریال در زمینه تولید انواع پلی اتیلن ترفتالات و نخ های تکسچر فعالیت دارد.

دین پرست همچنین از واحد های تولید کاربراتور، پمپ روغن و شمع خودرو و ام دی اف در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کرد از نردیک در جریان مسائل و مشکلات این واحدها قرار گرفت.

معاون اقتصادی وزارت کشور عصر امروز( پنجشنبه) در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین شرکت نیز شرکت می کند.

۲۲۶۲۲۶

کد خبر 1258247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =