۲ نفر
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۷
پدر معنوی ذوب‌آهن استعفا کرد!

شاهرخ شهنازی، رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن از ریاست هیئت مدیره این باشگاه استعفا داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شاهرخ شهنازی با انتشار بیانیه‌ای از هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن کناره‌گیری کرد. در بیانیه شاهرخی آمده است:

با توجه به جایگاه تیم فوتبال ذوب آهن در  لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا که مقام اول گروه خود را کسب و به مرحله حذفی ارتقاء پیدا کرده و تنها نماینده شایسته میهن اسلامی‌مان در این مسابقات است و به منظور پرهیز از حواشی احتمالی که ممکن است بوجود بیاید و به روند رو به رشد تیم فوتبال ذوب آهن تاثیر منفی بگذارد از بیان علت استعفا خودداری کرده و آن را به زمان دیگری موکول می‌کنم. بعنوان پدر معنوی باشگاه ذوب‌آهن برای همه ورزشکاران، مربیان، سرپرستان در رشته‌های مختلف ورزشی و پرسنل خدوم باشگاه و جناب آقای سعید آذری مدیرعامل شجاع و کاردان و باتجربه باشگاه و جناب آقای علی منصوریان مربی ارزنده و موفق و کادر مربیان و مشاوران ایشان و هواداران عاشق و ورزش‌دوست باشگاه ذوب آهن، آرزوی موفقیت و سربلندی می‌کنم و از درگاه باریتعالی سر افرازی خانواده بزرگ ذوب‌آهن را که همواره خادم آنها بوده و خواهم بود را مسئلت می‌نمایم.

مسئولان باشگاه ذوب آهن اصفهان در آستانه بازی با الزورا عراق دست به اقدام عجیبی زده بودند و سرپرست تیم فوتبال این باشگاه را برکنار کردند.

255 41

کد خبر 1258295

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =