۲ نفر
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۱
نادری: اشتباهات داوری کمر پرسپولیس را شکست

مدافع جوان پرسپولیس می‌گوید از اینکه توانسته طوری کار کند که هواداران و کادر فنی راضی باشند، خوشحال است.

خبرورزشی نوشت: محمد نادری با عملکرد خوبش در نیم‌فصل دوم برانکو را مجاب کرد تا از مدیران باشگاه بخواهد هرطور شده قرارداد او را برای فصل آینده تمدید کنند، چون برای سال بعد روی این مدافع حساب ویژه‌ای باز کرده است. با این مدافع جوان پرسپولیس در مورد تمدید قراردادش، حذف ناباورانه از آسیا و همچنین دیدار حساس روز شنبه مقابل ماشین‌سازی گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

محمد، چه شد مقابل پاختاکور شکست خوردید؟‌
نمی‌دانم چه بگویم، اصلاً مستحق باخت در این بازی نبودیم و نمایش خوبی داشتیم و موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و روی یک غافل‌گیری گل خوردیم. واقعاً حیف شد. بازی‌ای که می‌توانستیم حداقل یک امتیاز را بگیریم، باختیم و متأسفانه حذف شدیم.

اعتراض زیادی هم به داوری داشتید.
اشتباهات داوری واقعاً کمر تیم ما را در این فصل شکست و چند امتیاز را از ما گرفت. در این بازی هم خطای مسلم روی ترابی را پنالتی اعلام نکرد تا این دیدار را واگذار کنیم. نمی‌دانم دیگر به چه شکلی بازیکن حریف باید خطا می‌کرد تا داور پنالتی بگیرد.

شنبه باید به مصاف ماشین‌سازی بروید. این دیدار را چطور می‌بینی؟
قطعاً بازی فوق‌العاده سختی خواهیم داشت. ماشین‌سازی تیم قدرتمندی است و به طور حتم با انگیزه زیاد مقابل ما قرار خواهد گرفت، ولی این بازی کلید قهرمانی ما در لیگ برتر خواهد بود به همین خاطر هر طور شده باید ماشین‌سازی را شکست دهیم تا بتوانیم حذف تلخ از لیگ قهرمانان آسیا را جبران کنیم.

فکر می‌کنی شنبه ورزشگاه پر می‌شود؟
قطعاً همین‌طور است. مطمئنم شنبه ورزشگاه آزادی یک‌دست قرمز می‌شود. می‌خواهیم با پیروزی در این بازی و قهرمانی در لیگ برتر، جام را به هواداران هدیه بدهیم. قهرمانی هدیه کوچکی از طرف ما به طرفداران میلیونی پرسپولیس است.

این روزها بحث تمدید قراردادت مطرح شده، نظر خودت چیست؟
خب هر فوتبالیستی دوست دارد در تیم بزرگ و پرطرفداری مثل پرسپولیس بازی کند. این تیم جو خوبی دارد و از مدتی که این‌جا بودم، راضی هستم. از خدایم است برای فصل آینده هم در پرسپولیس بمانم، ولی با باشگاه کورتریک بلژیک قرارداد دارم و همه‌چیز به مذاکره دو باشگاه بستگی دارد. امیدوارم مذاکرات به خوبی پیش برود و من بتوانم سال بعد هم پیراهن پرسپولیس را بپوشم. به نظرم پوشیدن پیراهن پرسپولیس افتخار بزرگی است که نصیب هر کسی نمی‌شود.

هواداران و کادر فنی هم دوست دارند در پرسپولیس بمانی.
طرفداران پرسپولیس واقعاً فوق‌العاده هستند و در این مدت خیلی به من لطف داشتند و حمایت کردند. از اینکه توانستم طوری کار کنم که هواداران و کادر فنی از من راضی باشند، خوشحالم. امیدوارم اگر قسمت شد و سال آینده هم در پرسپولیس بودم، بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم.

این مطلب را هم از دست ندهید: تاسف انصاریان از واکنش‌های مسئولین به آهنگ «جنتلمن» و درگیری‌های عراق

43503

کد خبر 1258522

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =