نشست تاج با مدیران باشگاه داماش/ تصمیم‌گیری نهایی گیلانی‌ها پس از جلسه با رئیس فدراسیون

تسنیم نوشت:مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به حاشیه‌های دیدار پلی‌آف لیگ دسته دوم جلسه‌ای با مدیران باشگاه داماش گیلانیان برگزار خواهد کرد.

دیدار پلی‌آف لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور بین تیم‌های داماش گیلانیان و نیروی زمینی تهران در حالی برگزار شد که این بازی حواشی زیادی از جمله اشتباهات داوری و ضرب و شتم داوران از سوی برخی هواداران و عوامل بازی را در پی داشت.

داماشی‌ها که با شکست در این مسابقه از صعود به لیگ دسته اول بازماندند، پس از بازی در اعتراض به قضاوت وحید کاظمی و کمک‌هایش اعلام کردند در فینال جام حذفی شرکت نخواهند کرد و در این راستا هم نامه‌ای به مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال نوشته و خواستار رسیدگی او به حواشی این مسابقه شدند.

پس از این اتفاقات، قرار است تاج جلسه‌ای را طی یکی دو روز آینده با مدیران باشگاه گیلانی برگزار کند و از مطالبات آنها درباره اتفاقات دیدار پلی‌آف لیگ دسته دوم باخبر شود.

مدیران باشگاه گیلانی‌ هم در همین راستا تصمیم‌گیری قطعی خود برای حضور در فینال جام حذفی را به بعد از جلسه با تاج موکول کرده‌اند و منتظرند تا تکلیف شکایت آنها از تیم داوری و سایر مسائل دیدار پلی‌آف لیگ دسته دوم مشخص شود و بعد تصمیم نهایی خود را بگیرند.

251 251

کد خبر 1258717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =