غیب‌پرور: ۱۱۰۰۰ گروه جهادی و ۵۱۰۰۰ پایگاه بسیج داریم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اکنون ۱۱ هزار گروه جهادی داریم، گفت: برنامه ما در سال ۹۸ این است که این گروه‌ها را به ۳۸ هزار گروه افزایش دهیم.

سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه رونمایی از سامانه اطلس جهادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این اطلس فرصتی برای تمامی مردم است تا در گروه‌های جهادی ثبت نام کنند،  براساس این اطلس مناطق نیاز و مناطق مورد خدمت‌رسانی مشخص خواهند شد.

وی افزود: حیات بسیج در خدمت به مردم است، تا اواسط سال ۹۷، شش هزار گروه جهادی داشتیم که اکنون به ۱۱ هزار گروه افزایش یافته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: در سیل‌های ابتدای سال، حدود ۷۸ هزار نفر از مردم و جوانان در قالب گروه‌های جهادی در استان‌های سیل زده به خدمت‌رسانی پرداختند. در سیل اخیر گروه‌های تخصصی جهادی داشتیم.

وی در ادامه خبر داد: برنامه ما در سال ۹۸ این است که تعداد گروه‌های جهادی را به ۳۸ هزار گروه افزایش دهیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: تعداد پایگاه بسیج در کشور ۵۱ هزار پایگاه است که انتظار داریم طی دو سال هر پایگاه حداقل یک گروه داشته باشد.

۲۳۲۱۹

کد خبر 1260397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • صادق راستگو IR ۲۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
    0 0
    اگر آن طرح جهادی که اعلام کردید که هر مسجد به عنوان پایگاه یک خانه در مناطق سیل زده بسازد مهترین طرح جهدی خواهد بود انجام داده اید .