غفوری: بچه ۱۰ ساله‌ هم می‌فهمید آن توپ اوت نشده است

مدافع استقلال درباره پایان فصل گفت: باید از هواداران عذرخواهی کنیم. فصلی بود که می‌توانستیم قهرمان شویم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وریا غفوری، مدافع استقلال پس از به پایان رساندن لیگ هجدهم با پیروزی استقلال برابر سپیدرود رشت گفت: «باید کالبدشکافی کنیم که چرا بازیکنان در روز خداحافظی خسرو حیدری اعتصاب کردند. این اتفاقات ماحصل برخوردی است که با بازیکنان شده است. بازیکن می‌فهمد در چه تیمی بازی می‌کند و می‌داند که چه مشکلی دارد. پرداختی‌ها همیشه در استقلال خوب نبوده است. باید به بازیکن توضیح دهند که برای مثال به این دلیل پول نیست اما همیشه امروز و فردا می‌کنند. بازیکن هم به خاطر این که احساس می‌کند به او بی‌احترامی می‌شود، این کارها را را انجام می‌دهد. اگر اعتصابی صورت گرفته به این دلایل بوده است.»

غفوری درباره خداحافظی خسرو حیدری افزود: «نباید این داستان‌ها را با خداحافظی خسرو حیدری مرتبط دانست. او بازیکن بزرگی بود و کارهایی که برای استقلال کرده قابل تقدیر بوده است. همه او را دوست دارند.» او به قهرمانی از دست رفته استقلال هم اشاره کرد: «باید از هواداران عذرخواهی کنیم. فصلی بود که می‌توانستیم قهرمان شویم. ابتدا مدیرعامل را عوض کردند و زمان نقل و انتقالات را از دست دائم. تغییرات کمتر باشد، تیم‌ها بهتر عمل می‌کنند. این فصل که تمام شد و از الان باید به فکر فصل بعد باشیم.»

مدافع استقلال درباره داوری گفت: «امروز شاهد گل سپیدرود بودیم. حق داورها در فوتبال خورده شده است. آن‌ها کمترین حقوق را می‌گیرند و بیشترین فشار را تحمل می‌کنند اما باید انتقادپذیر باشند. رفعتی در تلویزیون قوانین فیزیک را جابه‌جا می‌کند. او اصرار دارد که توپ اوت شده است. اگر به یک بچه ده ساله می‌گفتید، تشخیص می‌داد که توپ اوت نشده است. امکان نداشت که آن توپ اوت شده باشد. من قراردادم تمام شده است اما دوست دارم در استقلال بمانم زیرا با این تیم انس گرفته‌ام. پیشنهادی به ما داده نشده است اما اولویت اول و آخر من استقلال است.»

۲۵۵ ۴۳

کد خبر 1260853

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =