۱ نفر
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
سرنوشت جهانبخش در انگلیس چه می شود؟

دنیای ورزش تورنتو نوشت: علیرضا جهانبخش می خواهد در انگلستان بماند. اگرچه او پیشنهادی دست به نقد از تیمی سرشناس در یکی از ۴ لیگ برتر دیگر اروپا دارد اما تصمیم او این است که برایتون را ترک نکند.

علیرضا جهانبخش ستاره تیم ملی روزهای خیلی خوبی را در لیگ برتر جزیره سپری نمرد. او که گرانترین خرید خارجی تاریخ برایتون است، در این تیم نتوانست همانی باشد که همه انتظار داشتند.
همانی که ستاره هلند بود و حتی بیشتر از حکیم زیاش مراکشی به چشم می آمد. زیاش که این روزها با آژاکس در اروپا خوش درخشیده . علیرضا اما در فوتبال جزیره آنی نبود که باید باشد.کریس هیوتون سرمربی برایتون خیلی به بازی دفاعی علاقه داشت و افکاری داشت شبیه به کی روش. افکاری که علیرضا را تقریبا دفاع راست تیمش کرده بود در فرصت‌هایی که برای بازی بدست می آورد.
حالا اما تیم انگلیسی قصد تغییر مدل بازی دارد. احتمالا سرمربی بعدی آنها گراهام پاتر است. سرمربی ۴۳ ساله سوانسی که از اوسترشوند به این تیم آمد او در تیم سوئدی مربی سامان قدوس بود وحالا در صورت آمدن به برایتون احتمالا با تغییر سبک تیم به شیوه بازی بازتر، علیرضا شایدشانس درخشش دوباره در اروپا را داشته باشد.

255 41

کد خبر 1260855

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =