۴ نفر
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
جزییات قرارداد صیادمنش با فنرباغچه

خبرورزشی نوشت: در اتفاقی نادر در فوتبال باشگاهی ایران، سران استقلال در بحبوحه مسابقات مهم داخلی و آسیایی زمینه فروش یکی از کلیدی‌ترین ستاره‌های خود به باشگاه ترکیه‌ای را فراهم کردند.

اللهیار صیادمنش در تعطیلات نوروزی به فنرباغچه فروخته شد تا وینفرد شفر با قرار گرفتن در کار انجام شده دیگر اجازه استفاده از پدیده جدید فوتبال ایران را در خط حمله نداشته باشد. در حالی که غیبت طولانی‌مدت این مهاجم جوان مصدومیت اعلام شده بود، اما رمزگشایی از پرونده ترانسفر صیادمنش نشان می‌دهد که باشگاه به خاطر پایین آوردن ریسک این انتقال از بازی کردن اللهیار جلوگیری کرد و در این بین کاری از دست مرد آلمانی برنمی‌آمد، چون پای یک میلیون دلار درآمدزایی باشگاه در میان بود. سوای از این رقم وسوسه‌کننده که استقلالی‌ها برای فروش صیادمنش دریافت کردند جزئیات توافق اللهیار با ترک‌ها نیز می‌توانست جالب توجه باشد، اسراری که تا امروز کمتر به آن اشاره شد.

یکی از نزدیکان به باشگاه استقلال و خود صیادمنش گفت: «قراردادی که اللهیار با فنرباغچه امضا کرد ۳ ساله به شرط تمدید تا پنج سال است. این بازیکن برای سال اول ۲۷۰ هزار یورو دریافتی خواهد داشت که این رقم پلکانی برای هر سال ۲۰ تا ۲۵ درصد بالاتر می‌رود ضمن اینکه باشگاه محبوب استانبول مشکل اسکان و ایاب و ذهاب این بازیکن را نیز برطرف خواهد کرد». اما کلیدی‌ترین نکته به پرداخت درصدی از سود حاصل از فروش صیادمنش به تیم‌های بزرگتر به استقلال برمی‌گردد که می‌تواند درآمدزایی مناسبی برای سال‌های آتی باشگاه تهرانی باشد.

255 251

کد خبر 1261524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =