صیادمنش: دوست داشتم بمانم/ اولین ایرانی‌ای می‌شوم که توپ طلای اروپا می‌گیرد

روزنامه خبرورزشی نوشت: مهاجم جوان استقلال می‌گوید قول می‌دهد در فنرباغچه آن‌قدر خوب باشد که سه سال دیگر در تیم محبوبش در سطح اول اروپا بازی کند.

اللهیار صیادمنش فوتبالیستی که هنوز ۱۸ سالش تمام نشده، قدم در راهی گذاشته که پیش از او سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، کریم انصاری‌فرد و بازیکنانی از این دست گذاشتند؛ با این تفاوت که این جوان مازندرانی از حالا، بلندپروازانه به روزهای پیش رویش نگاه می‌کند و به نظر جوانی جاه‌طلب می‌رسد. بخشی از مصاحبه با اللهیار را در ادامه می‌خوانید.

درست است که گفته شد تو بدون خداحافظی از استقلال جدا شدی؟
نه! من در این مدت با تیم تمرین نمی‌کردم. در یکی، دو جلسه آخر هم که می‌خواستم بروم و تمرین کنم گفته شد هنوز شرایط تمرین را ندارم.

در این مدت خیلی از طرفداران استقلال در صفحه شخصی‌ات از تو می‌خواستند از استقلال جدا نشوی و در تیم بمانی. چه شد که تصمیم گرفتی بروی و در استقلال نمانی؟
این تصمیم من نبود که از استقلال بروم.

جدی؟
بله! من حتی از مدیران باشگاه خواسته بودم که یک فصل دیگر هم در استقلال بمانم ولی من تحت قرارداد باشگاه هستم و وقتی به من گفته شد با فنرباغچه تمام کرده‌اند نمی‌توانستم برخلاف خواسته‌شان عمل کنم. دوست داشتم بمانم ولی نشد.

از فصل قبل راضی بودی؟
عالی بود. البته دوست داشتم بیشتر بازی کنم ولی می‌دانستم با سن و سال کمم نباید چنین توقعی داشته باشم.

کلاً در این باره توضیح می‌دهی که در استقلال بر تو چه گذشت؟
روز اول شفر با من حرف زد و گفت نباید توقع داشته باشم در استقلال فیکس باشم، چون هم کم سن و سال هستم و هم تازه به این تیم بزرگ آمده‌ام. با این همه فکر می‌کنم به اندازه سن و سابقه‌ام بد کار نکردم و از خودم راضی هستم.

فکر می‌کنی در فوتبال ترکیه پیشرفت می‌کنی؟
تنها با این هدف راهی ترکیه می‌شوم. به شما قول می‌دهم این‌قدر خوب باشم که در تیم محبوبم در سطح اول اروپا بازی کنم.

تیم محبوبت کدام تیم است؟
منچسترسیتی. می‌خواهم تا سه سال بعد در این تیم بازی کنم.

مشروح این مصاحبه را اینجا بخوانید.

43503

کد خبر 1261835

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =