۰ نفر
۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۵
آرسن ونگر در مسیر بازگشت به سرمربیگری

آرسن ونگر اعلام کرد که آماده بازگشت به فوتبال است اما برای اولین بار مدعی شد که قرار شده دوباره سرمربیگری کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آرسن ونگر در پایان فصل 2017-18 به دوران حضور 22 ساله خود در آرسنال پایان داد و با گذشت نزدیک به نیمی از سال 2019 هنوز به فوتبال برنگشته است. ونگر در جدیدترین مصاحبه خود اظهار داشت: من فکر می‌کردم که خیلی زود به سرمربیگری برگردم اما این فاصله کم خیلی خوش گذشت. حالا من در یک نقطه تقاطع هستم. شما دوباره من را در فوتبال می‌بینید، به عنوان یک سرمربی .... من نمی‌دانم! 

او ادامه داد: در سال جاری، بسیاری از کارهای خیریه، کنفرانس‌ها را انجام دادم و من از آن لذت بردم، باید بگویم، کمی کمتر تحت فشار هستم. به این نتیجه رسیدم که می‌خواهم به آنچه که در زندگی ام یاد گرفتم را به اشتراک بگذارم، و به همی خاطر فکر می کنم زندگی فقط به این دلیل مفید است اگر شما آنچه را که می‌دانید به اشتراک بگذارید.

ونگر افزود: به چه صورت خواهد بود؟ آیا این فقط در برنده شدن در بازی‌های فوتبال خواهد بود، یا این که به شیوه ای دیگر باشد؟ این چیزی است که من باید درباره آن تصمیم بگیرم و این تصمیم بسیار سریع عملی می‌شود. فوتبال هنوز شور و شوق من است. من به زودی به عقب برمی‌گردم اما نمی‌توانم دقیقا به شما بگویم که در چه ظرفیتی.

256 43

کد خبر 1263374

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =