راهکارهای ساماندهی بازار مسکن تدوین می شود

خانه ملت نوشت: رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قرار است که در نشست فردای این کمیسیون و وزارت راه و شهرسازی، راه کارهای رفع مشکلات بازار مسکن به ویژه حوزه اجاره بررسی شده و مکانیزمی برای حل این موضوعات ایجاد شود.

محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس از برگزاری نشست ویژه کمیسیون عمران مجلس با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی خبر داد و گفت: این نشست عصر فردا (یکشنبه ۵ خرداد ماه) با حضور اعضای کمیسیون و مسئولان وزارتخانه با هدف بررسی بازار مسکن برگزار می شود.

حضور مسئولان سازمان ملی زمین و مسکن و شرکت عمران شهرهای جدید در نشست ویژه کمیسیون عمران

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست فردای کمیسیون عمران مجلس، همچنین مسئولان سازمان ملی زمین و مسکن و شرکت عمران شهرهای جدید حضور خواهند یافت و تمام مسائل مرتبط با حوزه مسکن مورد بررسی قرار می گیرد.

تدوین مکانیزم ساماندهی بازار مسکن؛ محور اصلی نشست کمیسیون عمران و وزارت راه

قرار است که در نشست مشترک کمیسیون عمران مجلس و وزارت راه و شهرسازی، راه کارهای رفع مشکلات بازار مسکن به ویژه حوزه اجاره بررسی شده و مکانیزمی برای حل این موضوع ایجاد شود

رضایی کوچی افزود: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، قرار است که در نشست مشترک کمیسیون عمران مجلس و وزارت راه و شهرسازی، راه کارهای رفع مشکلات بازار مسکن به ویژه حوزه اجاره بررسی شده و مکانیزمی برای حل این موضوع ایجاد شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی در ماه های اخیر، برنامه ریزی های مقدماتی را برای ساماندهی بازار مسکن صورت داده و قرار است که در نشست فردا، پیشنهادات اعضای کمیسیون نیز مطرح شده و در نهایت، جمع بندی انجام شود./

۲۲۶۲۲۶

کد خبر 1263590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =