۰ نفر
۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
منوی سرآشپز مشهور برای ترامپ

ایسنا نوشت: یک سرآشپز مشهور سلبریتی‌ها با بیان اینکه "هر چه بخورید، همان می‌شوید" تاکید کرد چنانچه وظیفه تهیه منوی غذایی برای دونالد ترامپ به او محول شود، اندکی ایمان، مهاجران، ظرفیت و دموکراسی برای رئیس‌جمهوری آمریکا سرو خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیل، خوزه آندرس، از سرآشپزهای سرشناس جهان به سوال کاربری که پرسیده بود حاضر است چه منویی برای دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا تهیه کند، پاسخ داد.

او نوشت: "با کمال خوشنودی برای دونالد ترامپ، وعده‌های کوچکی با کمیت زیاد از عشق، احترام، روشن‌فکری، ایمان، مهاجران، ظرفیت، دموکراسی، کهنه‌سربازان، رویاپردازان، حقوق زنان، انسانیت، برابری و امید سرو می‌کنم. شما هر چه بخورید، همان می‌شوید."  

آندرس که از منتقدان ترامپ است، پیش از این هم از سرو غذاهای فرانسوی در ضیافت شام کاخ امپراتوری ژاپن به مناسبت سفر رئیس‌جمهوری آمریکا به توکیو انتقاد کرده بود. این آشپز نوشته بود: واقعا مایه تاسف است که ضیافت شام رسمی ژاپن به جای غذاهای سنتی امپراتوری ژاپن حاوی غذاهای فرانسوی بود.   

آندرس که اسپانیایی‌تبار است، از منتقدان سیاست‌های مهاجرتی کاخ سفید به شمار می‌رود. او در نطق سالانه ترامپ در ماه فوریه میهمان نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بود و تیشرتی با نوشته "مهاجران آمریکا را تغذیه می‌کنند" به تن داشت. او ماه ژانویه از ترامپ خواست تا از محل نگهداری مهاجران در مرز جنوبی آمریکا دیدن کند تا درک بهتری از شرایط آنجا داشته باشد.

310 310

کد خبر 1264720

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =