سرپرست شبکه جام‎جم با ماموریت ساخت برنامه‌های پرنشاط منصوب شد

- سیدمرتضی میرباقری معاون رئیس سازمان در امور سیما در حکمی حسن ملکی را به سرپرستی شبکه جام‎جم سیما منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیدمرتضی میرباقری معاون رئیس سازمان در امور سیما در حکمی حسن ملکی را به سرپرستی شبکه جام‎جم سیما منصوب کرد.


میرباقری معاون سیما، در حکم انتصاب حسن ملکی سرپرست شبکه جام‎جم سیما بر وظایفی، چون کمک به گسترش و تعمیق گفتمان اسلامی، اهتمام به تعامل مستمر و پویا با ایرانیان خارج از کشور، توجه ویژه به زبان و خط فارسی به عنوان مولفه اساسی هویت ایرانی اسلامی تاکیده کرده است.

انعکاس مطلوب مجموعه دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه‌های گوناگون، توجه ویژه به مخاطبان کودک و نوجوان به منظور آشنایی و ایجاد پیوند عاطفی آنان با میهن اسلامی و نیز توجه به گستره فرهنگ و تمدن اسلام و ایران برای تعمیق رابطه فکری و عاطفی مخاطبان و هویت فرهنگی و تمدنی از دیگر وظایف سرپرست شبکه جام‎جم در این حکم است.

همچنین معاون سیما به سرپرست شبکه جام‎جم ماموریت داد تا به منظور توجه ویژه به ایرانیان خارج از کشور با استفاده از تجربیات و دانش مراکز و اشخاص ذی‌ربط فضایی پرنشاط را در کانال‎های شبکه جام‎جم برای مخاطبان فراهم کند.

ملکی پیش از این قائم مقام مرکز سیمای استان‌های صداوسیما بود. گفتنی است دکتر میرباقری در این حکم از تلاش‎های ارزشمند سعید اشناب در طول مدیریت این شبکه قدردانی کرده است.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1264726

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
    0 0
    پرنشاط مال اونور آبی ها هست برای اینوری ها همون سریالهایی که توش تشییع جنازه رو به طور مفصل نشون بدهند کافیه.