اعطای لوح زرین «اخلاق ورزشی» به هواداران اخلاق‌مدار بازی سپاهان-پرسپولیس

جانشین فرماندهی انتظامی استان از اعطای لوح زرین اخلاق ورزشی این فرماندهی به هواداران اخلاق محور بازی سپاهان و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین حسین زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: بی شک برپایی مسابقه فوتبال بین سپاهان و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی که برابر اعلام قبلی شامگاه چهارشنبه هشتم خرداد ماه در ورزشگاه نقش جهان برگزار می شود فرصتی تاریخی و به یادماندنی است تا هواداران هر دو تیم صحنه های زیبایی از معرفت، جوانمردی، اخلاق و فرهنگ غنی ایران اسلامی را به نمایش بگذارند.

وی با بیان اینکه همراهی و مشارکت تماشاگران با پلیس باعث برقراری نظم و امنیت هرچه بهتر ورزشگاه خواهد شد و به تبع همه مردم ایران از تماشای این مسابقه نیز لذت می برند، اظهار داشت: بر این اساس فرماندهی انتظامی استان اصفهان در نظر دارد تا لوح زرین اخلاق ورزشی را به هواداران اخلاق محور این بازی تقدیم کند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: بعد از بازی سپاهان و پرسپولیس طی مراسم ویژه ای در صبحگاه عمومی این فرماندهی لوح زرین اخلاق ورزشی توسط سردار معصوم بیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان به هواداران اخلاق مدار حاضر در بازی مذکور اعطا خواهد شد.

46

کد خبر 1264851

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =