۰ نفر
۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
جذب بیش از ۱۰۰۰ حامی ایتام در گیلان

خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان نوشت؛هزار و ۲۶۲ نفر از نیکوکاران از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون حمایت ایتام و فرزندان محسنین گیلانی را به عهده گرفتند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان امروز گفت : از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون هزار و ۲۶۲ نفر از نیکوکاران حمایت ۷۹۶ نفر از ایتام و فرزندان محسنین گیلان را به عهده گرفته اند که این روند تا پایان ماه مبارک و در طول سال نیز ادامه دارد.
عباس اهرابی افزود : این تعداد حامی از طریق ۵۸ پایگاه حامی یابی در استان جذب شدند.
وی با اشاره به نیازمندی‌های ایتام و فرزندان محسنین افزود : امیدواریم با حمایت بیش‌ از پیش حامیان مشکلات معیشتی، تحصیلی، درمانی و دیگر نیازهای ضروری زندگی آن‌ها مرتفع شود.
مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به پویش "من یک حامی هستم" گفت : در حال حاضر تعدادی از ایتام و فرزندان محسنین فاقد حامی در انتظار حمایت نیکوکاران هستند که خیران می‌ توانند با پیوستن به این پویش، یاری گر ایتام و فرزندان محسنین درزمینه تحصیلی، درمان، مسکن و معیشتی باشند.
مدیرکل کمیته امداد گیلان درباره راه‌های کمک به ایتام و محسنین افزود: نیکوکاران می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد *۸۸۷۷*۰۱۳# ویا با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir یاریگر ایتام و محسنین باشند و همچنین شماره تماس ۰۱۳۳۳۳۶۵۸۵۲ هم آماده پاسخگویی به سؤالات خیران عزیز است.

۴۶

کد خبر 1265065

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =