راموس: از چین پیشنهاد دارم اما در رئال‌مادرید بازنشسته می‌شوم

مدافع محبوب کهکشانی‌ها با حضور در یک کنفرانس خبری گفت: تا زمانی که توان داشته باشم برای رئال‌مادرید بازی می‌کنم و می‌خواهم همین‌جا از فوتبال خداحافظی کنم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در چند روز اخیر حواشی بسیاری درباره جدایی سرجیو راموس از رئال مادرید به گوش می‌رسید. حتی فلورنتینو پرز، مدیر باشگاه رئال مادرید هم اخبار جدایی احتمالی راموس را تایید کرده بود. با این حال مدافع اسپانیایی با حضور در یک نشست خبری به همه ابهام‌ها پاسخ داد.

او در ابتدا گفت: «من کاپیتان باشگاه هستم و محبت اطرافیانم را احساس می‌کنم. هم‌تیمی‌هایم شکی نداشتند که به کارم در این‌جا ادامه خواهم داد. هنوز آن لحظه فرا نرسیده است. چرا که تا زمانی که بدنم توان داشته باشد، ادامه خواهم داد. هرگز راهی تیمی که رقیب رئال مادرید باشد نخواهم شد. وقتی کنار می‌کشم که ببینم دیگر بدنم توان بازی در بالاترین سطح را ندارد. وقتی همه یک هدف داشته باشند، کار آسان می‌شود. همه حواشی اخیر در یک بعدازظهر فراموش شد.»

راموس به مراسم عروسی‌اش هم اشاره کرد: «پانزده روز دیگر یک مراسم ازدواج در پیش دارم و می‌خواهم واقعا فلورنتینو پرز را بغل کنم. پیشنهاد باشگاه چینی روی میز است. از آن پیشنهادهایی است که وقتی خسته باشید، سراغ آن می‌روید. هرگز به رفتن فکر نکردم یا درخواست خروج ندادم. اصلا به دنبال جدایی از ٰرئال مادرید نیستم. رویای من خداحافظی کردن در همین جا است. حاضرم حتی بدون دریافت حقوق بازی کنم.»

255 41

کد خبر 1265300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =