۰ نفر
۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
قتل در قصابی به‌خاطر مزاحمت برادر

برنا نوشت: سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام خبر دستگیری یک قاتل در خیابان زاهد گیلانی دقایقی پس از ارتکاب جرم درباره جزئیات این خبر گفت: حدود ساعت ۱۹ روز گذشته ماموران کلانتری ۱۲۸ تهران‌نو در خیابان پیروزی، خیابان زاهد گیلانی مشغول گشت‌زنی بودند که ناگهان متوجه صدای تیراندازی شدند.

سرهنگ اردشیر نادری ادامه داد: ماموران به سرعت خود را به محل تیراندازی که در یک کوچه و در نزدیکی آنها قرار داشت، رفته و مشاهده کردند دو ضارب قصد فرار با موتورسیکلت را دارند که برای بازداشت آنها وارد عمل شدند.

او گفت: یکی از ضاربان با موتورسیکلت فرار کرد اما متهم اصلی که با پای پیاده قصد فرار داشت، توسط ماموران زمین‌گیر و بازداشت شد.

سرهنگ نادری افزود: پس از بازداشت ضارب مشخص شد او مردی سی ساله را با شلیک سه گلوله به سینه مجروح کرده که با حضور عوامل اورژانس مجروح این حادثه به بیمارستان امام حسین (ع) انتقال یافت اما دقایقی بعد خبر رسید او به علت شدت جراحات وارده در راه انتقال به بیمارستان جان باخته است.

سرکلانتر دهم خاطرنشان کرد: پس از انتقال متهم به کلانتری و بازجویی‌های تخصصی مشخص شد برادر مقتول از چند ماه قبل برای خانواده قاتل ایجاد مزاحمت کرده که منجر به درگیری خانوادگی بین آنها شده بود.

او با بیان اینکه مقتول و برادر وی صاحب مغازه قصابی در محل بودند، گفت: مقتول و برادر او در چند ماه گذشته چندین بار با قاتل درگیر شده و با یکدیگر در یک محله زندگی می‌کردند.

این مقام انتظامی متذکر شد: در زمان قتل، مقتول در مغازه قصابی بود که قاتل و همدست او ضمن مراجعه به مقابل مغازه، با مقتول در ابتدا درگیری لفظی پیدا کرده و در نهایت قاتل، با شلیک گلوله مقتول را از پای درآورد.

سرهنگ نادری  با بیان اینکه قاتل ۳۹ سن دارد، از تحویل متهم به اداره دهم آگاهی و تلاش برای بازداشت همدست او خبر داد.

۴۷۲۳۴

کد خبر 1265491

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =