یکی از نامزدهای فدراسیون کشتی به دلیل تهمت و افترا شکایت کرد

فارس نوشت: ایراد افترا و اتهام در بحبوحه انتخابات فدراسیون کشتی سبب شد تا وکلای یکی از نامزدهای این فدراسیون با تشکیل پرونده قضایی پیگیر دو پیج شبکه مجازی شوند.

وکیل علیرضا دبیر با حضور در دفتر قضایی، شکایت این نامزد انتخابات فدراسیون کشتی را علیه گردانندگان دو پیج اینستاگرامی ثبت کرد تا با پیگیری قوه قضاییه و پلیس امنیت فضای مجازی گردانندگان این صفحات مشخص و اهدف آنها برای نشر مطالبی علیه این قهرمان پیشین المپیک مشخص شود.

رضایی وکیل علیرضا دبیر در این باره به خبرنگار فارس گفت: متاسفانه در آستانه انتخابات فدراسیون کشتی، دو صفحه اینستاگرامی اخباری را به دروغ علیه موکل بنده منتشر کردند که تصمیم گرفتیم از آنها شکایت کنیم. ایراد تهمت و افترا، نشر اکاذیب و به نیت تشویش افکار عمومی در آستانه انتخابات فدراسیون کشتی علیه گردانندگان این دو صفحه، عناوین مجرمانه‌ای است که بر اساس آنها شکایت‌مان را مطرح کرده‌ایم و امید داریم با درایت قوه قضاییه و نیروی انتظامی، هرچه زودتر گردانندگان این صفحات مشخص شوند.

وی با بیان اینکه احتمالا این صفحات و نوشته‌های‌شان ارتباط به انتخابات کشتی دارد، تاکید کرد: به هر حال این روزها رقابت بر سر انتخابات این فدراسیون جدی شده و اینکه برای خارج کردن رقیب از میدان دست به چنین رفتار ناشایستی زده شود، اصلا دوراز انتظار نیست. شکایت ما در ابتدا علیه این دو صفحه اینستاگرامی است، اما بر این باوریم که گردانندگانی پس این تهمت زنی‌ها قراردارند که با درایت مسئولان قضایی انشالله بزودی ماهیت‌شان فاش خواهد شد.

41 255

کد خبر 1265865

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =