سرتیپ نصیرزاده: رفع دغدغه و مشکلات مردم، نیازمند مدیریت جهادی و انقلابی است

فارس نوشت: فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید سرزده از بیمارستان فوق تخصصی بعثت، رفع دغدغه و مشکلات آحاد مردم را نیازمند مدیریت جهادی و تفکر انقلابی عنوان کرد.

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش صبح امروز به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی از بیمارستان فوق تخصصی بعثت این نیرو بازدید کرد.

وی در این بازدید، با حضور در درمانگاه‌ها، بخش‌ها و کلینیک‌های فوق تخصصی بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش، ضمن دیدار چهره به چهره با تعدادی از مراجعین و بیماران، روند کیفیت خدمات رسانی و همچنین تکریم ارباب رجوع توسط کارکنان بیمارستان را مورد ارزیابی قرار داد.

امیر سرتیپ نصیرزاده همچنین با حضور در جمع کارکنان مجتمع درمانی بعثت با ابراز رضایت از سرعت بازسازی بخش‌هایی از این بیمارستان، بر ضرورت کار جهادی، تفکر انقلابی و عدم اکتفاء به وضعیت موجود گفت: امروز رفع دغدغه و مشکلات آحاد مردم، نیازمند مدیریت جهادی و تفکر انقلابی است که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری هست.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه افزود: در جلب رضایتمندی مراجعین باید به این نکته توجه ویژه شود که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیمار یا همراهان او، دغدغه‌ای بیشتر از بیماری نباید داشته باشند.

گفتنی است امیر نصیرزاده پس از بازدید از درمانگاه و بخش تخصصی اعصاب و روان بیمارستان بعثت که به تازگی بازسازی و تجهیز شده است دستورات لازم را برای عملیاتی شدن این بخش‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن صادر کرد.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1265923

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =