۰ نفر
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
همکاری پیک موتوری و نانوا برای سرقت

ایسنا نوشت: رئیس کلانتری تهران نو از دستگیری دو سارق کیف قاپ در محدوده نیروی هوایی تهران خبر داد.

سرهنگ رسول بهرامی درباره جزئیات دستگیری این دو سارق گفت: از مدتی پیش تا کنون گزارش‌ها درباره کیف‌قاپی و گوشی‌قاپی در محدوده تهران‌نو افزایش پیدا کرده بود که در همین راستا ماموران، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند و گشت‌های شبانه‌روزی در این محدوده با هدف دستگیری این سارقان فعال شد.

او ادامه داد: عصر گذشته ماموران در حال گشت‌زنی در این محدوده بودند که متوجه صدای فریاد خانمی شدند، بنابراین به سرعت در محل حضور پیدا کردند و متوجه شدند که دو سارق گوشی این خانم را قاپیده‌اند. ماموران سارقان را تعقیب کرده و پس از دقایقی آن‌ها را دستگیر کردند.
به گفته او پس از انتقال متهمان به کلانتری بازجویی از آن‌ها انجام شد و طی بازجویی‌ها متهمان به انجام سرقت‌ها اعتراف کردند و یکی از آن‌ها ادعا کرد که نانوا است و برای ثروتمند شدن به همراه دوست ۲۰ ساله خود که او نیز پیک موتوری است این سرقت‌ها را انجام دادند.
بر اساس گزارش پلیس در ادامه شکات به کلانتری فرا خوانده شدند و ۱۰ نفر از شهروندان در همان لحظه ورود به کلانتری هر دو متهم را شناسایی کردند که با توجه به این موضوع، با هماهنگی های قضائی حکم ورود به منزل هر دو متهم صادر شد و در تجسس‌های پلیسی از مخفیگاه متهمان، شش عدد گوشی مسروقه کشف و ضبط شد.

رئیس کلانتری تهران‌نو در پایان افزود: با تشکیل پرونده‌ای هر دو متهم به مقام قضائی معرفی شدند.

۴۱۲۳۴

کد خبر 1266058

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =