۰ نفر
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵
حباب سکه کوچک‌تر شد: ۳۸۰.۰۰۰ تومان!

باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر از کاهش ۳۰ هزار تومانی قیمت سکه نسبت به روز گذشته خبر داد.

عبادالله محمدولی، رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر از کاهش ۳۰ هزار تومانی قیمت سکه نسبت به روز گذشته خبر داد و گفت: امیدواریم  روند کاهشی سکه در بازار ادامه داشته باشد.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر با اشاره به اینکه هر مثقال طلا امروز نسبت به روز گذشته ۱۵ هزار تومان کاهش قیمت داشته است، افزود:  امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار  نسبت به روز گذشته ۳ هزار تومان کاهش داشته است.

محمدولی با بیان اینکه امروز حباب سکه به ۳۸۰ هزار تومان رسیده است گفت: باتوجه به تعطیلات پیش رو، حجم تقاضا در بازار روند کاهشی به خود گرفته است.

به گفته رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر، پیش بینی می‌شود که بازار طلا و سکه تا پایان هفته، روند کاهشی داشته باشد.

محمدولی از مردم درخواست کرد که زمانی به خرید طلا و سکه اقدام کنند که داد و ستد در بازار آرام باشد تا سودجویان و دلالان سوءاستفاده نکنند.

در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۵۹۵ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۶۹۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۴۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین امروز هر اونس طلا در بازارهای جهانی به یک هزار ۳۰۵ دلار ۹۰ سنت رسید. در این بین هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۴۱۴ هزار و ۳۷۵ تومان داد و ستد شد.

۲۲۶۲۳۱
کد خبر 1266204

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =