گزارش نخستین تمرین پرسپولیسی‌ها با ویلموتس

تمرینات تیم‌ملی فوتبال ایران با اضافه شدن بازیکنان پرسپولیسی آغاز شد. همه چیز در زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال ایران از سر گرفته شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تمرینات تیم ملی امروز با حضور پرسپولیسی‌ها برگزار شد. علی علی‌پور، علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی و مهدی ترابی، بازیکنان پرسپولیس که شب گذشته فینال جام حذفی را پشت سر گذاشته بودند، امروز در تمرین حضور داشتند و در شروع تمرین مشغول نرم‌دوی بودند. بازیکنان قبل از تمرین به سالن پک رفته بودند و پس از انجام تمرینات مدنظر وارد زمین شماره دو شدند. بعد از ورود بازیکنان به زمین چمن، مارک ویلموتس برای بازیکنان به صحبت پرداخت. او  درباره مسائل مختلف تمرین توضیحاتی داد.

دستیار ویلموتس، فررا، که برای تماشای فینال جام حذفی به اهواز رفته بود، در تمرین امروز حضور داشت. اولین مرحله تمرین بازیکنان تیم ملی با انجام کار با توپ و پاس‌کاری میان بازیکنان آغاز شد و با برنامه‌های تمرینی و کششی را حین انجام کار با توپ پیگیری شد. در ادامه بازیکنان با تمرین به انجام پاس‌کاری در چند گروه و حرکات ترکیبی پرداختند. سرمربی تیم ملی با کمک وحید هاشمیان که دستیار او و همعضو کادر فنی هم هست، به بازیکنان دستورات تمرینی را اطلاع می‌داد. پرسپولیسی‌های تیم ملی درباره جام حذفی شب گذشته با هم‌تیمی‌هایشان صحبت کردند.

سردار آزمون در تمرینات امروز تیم ملی غایب بود

255 41

کد خبر 1266573

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =