۸ نفر
۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
برانکو هم مسیر کی‌روش را رفت!

دنیای ورزش تورنتو نوشت: سرمربی پرسپولیس حالا برای یادآوری عملکرد درخشان شاگردانش باید به دستاوردهای مهم آن‌ها اشاره کند. یادآوری‌هایی که سرمربی پرتغالی هم در تیم‌ملی به آن‌ها پایبند بود. شاید برانکو تازه متوجه شده چرا کی‌روش به احترام به شخصیت تیم‌ملی تاکید داشت.

قهرمانی‌های برانکو در پرسپولیس ارزشمند و فراموش‌نشدنی است. او باشگاه محبوب پایتخت را وارد مرحله جدیدی از تاریخ خودش کرد و به نخستین باشگاه ایرانی تبدیل شد که در یک فصل دوگانه داخلی را از آن خودش کرده و اگر رای دادگاه جهانی هم به نفع پرسپولیس باشد، سرخ‌ها همین رکورد را برای سه گانه هم تکرار کرده‌اند. اما مصاحبه‌های اخیر برانکو کلمات جذابی دارند. او از عملکرد شجاعانه شجاع خلیل‌زاده و هم تیمی‌هایش رضایت کامل دارد و همین باعث شده چندین و چند بار به درخشش آن‌ها اشاره کند.

اما برانکو همانطور به شخصیت تیم پرسپولیس تاکید دارد که کی‌روش به تیم ملی اعتقاد داشت. او حالا مزه موفقیت را بیشتر از همیشه احساس کرده و اهمیت مهره‌های ارزشمندش را می‌داند. حالا که ده ماه از آخرین پرداختی پرسپولیس به او می‌گذرد، برانکو به عملکرد خیره کننده‌اش اشاره می‌کند تا مدیریت باشگاه همراه او باشد. اتفاقی که می‌تواند تنها جای خالی پازل پرسپولیس و برانکو را کامل کند؛ قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا.

255 41

کد خبر 1266637

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =