واکنش ای‌اف‌سی به شروع کار ویلموتس با تیم‌ملی

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به آغاز کار مارک ویلموتس بلژیکی در تیم‌ملی فوتبال ایران اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کار مارک ویلموتس، سرمربی بلژیکی با تیم ملی ایران شروع شده و ملی پوشان روز پنجشنبه اولین دیدار تدارکاتی خود را زیر نظر کادرفنی جدید برگزار خواهند کرد. در رابطه با حضور ویلموتس در تیم ملی ایران، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارشی تهیه کرده و نوشته: این هفته رقابت‌های ملی در سراسر جهان برگزار می شود و تیم های آسیایی نیز در قالب بازی‌های دوستانه به منظور تقویت در راستای حضور در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۰ برابر حریفانشان قرار خواهند گرفت.

در تهران عصر جدیدی بعد از حذف ناامیدکننده از جام ملت های آسیا به دست ژاپن شروع می شود، جایی که بعد از ۸ سال حضور کارلوس کی روش در تیم ملی ایران، اکنون مارک ویلموتس عهده دار این مسئولیت خواهد بود.

ویلموتس به تازگی هدایت تیم ملی ایران را بر عهده گرفته است و طبیعتاً زمان کافی برای انتخاب بازیکنان تیم را نیز نداشته است. به همین خاطر او وحید هاشمیان مهاجم سابق تیم ملی را به عنوان دستیار خود انتخاب کرد تا با شناختی که هاشمیان از تیم ملی فوتبال ایران دارد، نفرات شاخص به اردوی این تیم دعوت شوند. به همین خاطر فهرست بازیکنان تیم ملی شباهت زیادی به فهرست آخر این تیم دارد.

علی علیپور مهاجم پرسپولیس به جای سردار آزمون مصدوم به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شده است.

ایران در حالی برابر سوریه قرار می گیرد که آخرین بار در انتخابی جام جهانی روسیه دیدار این دو تیم در تهران با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید و سردار آزمون غایب هر دو گل ایران را در آن دیدرا به ثمر رساند.

43257

کد خبر 1266696

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =