آخرین خبر از بازگشت موج مسافران نیمه خرداد از شمال به تهران

ایرنا به نقل از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، نوشت: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: در حال حاضر ترافیک پرحجم و روان توسط نیروهای مستقر در مسیرها و دوربین های نظارتی در محورهای شهرهای شمالی کشور منتهی به پایتخت مشاهده می شود.

ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز (محدوده‌های تونل سپاصد و کهرود تا پاسگاه پلیس راه لاریجان) نیمه سنگین و در طول محور پرحجم و روان است.
همچنین ترافیک در محور کرج - چالوس (مسیر شمال به جنوب محدوده مرزن آباد) نیمه سنگین و در طول محور پرحجم و روان گزارش شده است.
براساس اعلام مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور منجیل - رودبار پرحجم و روان و مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه در طول محور پرحجم و روان است.
همچنین ترافیک در مسیر استان اردبیل (مسیر آستارا به اردبیل محدوده گردنه حیران) نیمه سنگین، مسیر محور لواسان به تهران محدوده گردنه قوچک پرحجم و روان و مسیر آزادراه‌های کاشان به قم، قم به تهران، رشت به قزوین و قزوین به زنجان (محدوده عوارضی) نیمه سنگین و در طول محور پرحجم و روان گزارش شده است.
ترافیک در مسیر آزاد راه قزوین به کرج (از مهرشهر تا پل فردیس) نیز پرحجم و روان است.
براساس اعلام پلیس راهور ناجا سایر محورهای کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.
همچنین براساس اعلام مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، هم اکنون در استان گیلان (محور آستارا - اردبیل) شاهد بارش باران هستیم.
یادآور می‌شود مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن‌های ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) و ۱۲۰ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

64231
کد خبر 1267622

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =