۲ نفر
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
کشف جسدی که در یخچال پنهان شده بود

ایسنا نوشت: رئیس کلانتری نارمک از کشف جسد زنی ۴۵ ساله در یخچال یک خانه خبر داد.

سرهنگ مجتبی سهرابی درباره جزئیات این قتل گفت: بعد از ظهر روز گذشته یکی از شهروندان طی تماسی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وجود بوی تعفن در یک ساختمان شکایت کرد. بنابراین ماموران، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار داده و در محل اعلام شده، حاضر شدند. محل اعلام شده طبقه همکف ساختمانی چهار طبقه بود که درب آکاردئونی و درب ورودی این واحد نیز قفل بود. با اعلام موضوع به آتش‌نشانان و حضور آن‌ها در محل، در خانه بازگشایی شد و ماموران با بررسی منزل، جسد زنی میانسال که طی مدت زمان دچار فساد شده بود را در یخچال کشف کردند.

رئیس کلانتری نارمک ادامه داد: بررسی‌های اولیه در این زمینه آغاز و با انجام پیگیری‌ها مشخص شد روزهای پایانی سال گذشته این خانم و همسرش که به نظر می‌رسد از اتباع افغان بودند، این آپارتمان را اجاره کرده و به همراه خواهرش در این محل سکونت داشته‌اند. با تحقیقاتی که از همسایگان انجام شد نیز مشخص شد همان ایام ابتدایی سکونت این خانواده درگیری‌هایی بین خواهر مقتول و همسر مقتول رخ داده که در یکی از این درگیری‌ها دست همسر مقتول توسط خواهر او مجروح شده است. پس آن نیز همسر مقتول از خواهر زنش شکایت کرده و در این خصوص پرونده‌ای نیز تشکیل شده است.

سرهنگ سهرابی با بیان اینکه بر اساس اظهارات همسایگان، چند هفته پس از این درگیری خواهر مقتول به محل دیگری نقل مکان کرده است، گفت: همسایگان آخرین بار همسر مقتول را حدود یک ماه گذشته دیده و پس از آن نیز اطلاعاتی از او در دسترس نیست. با توجه به وضعیت جسد نیز به نظر می‌رسید که قتل یک ماه گذشته اتفاق افتاده باشد.

رئیس کلانتری نارمک افزود: طی بررسی‌های میدانی که توسط تیم تشخیص هویت و عوامل گشت کلانتری نارمک انجام شد، مشخص شد که مقتول داخل اتاق خواب با استفاده از یک شی برنده مثل چاقو به قتل رسیده و قاتل سعی داشته مقتول را در یخچال قرار دهد تا از فساد او جلوگیری کرده و فرصت کافی برای متواری شدن داشته باشد.

بر اساس گزارش پلیس پایتخت و به گفته او، جسد در حال حاضر به پزشکی قانونی منتقل شده و پرونده جهت رسیدگی در اختیار مراجع قضایی قرار دارد.

۴۷۲۳۴

کد خبر 1268434

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =